Лікування ерозії обліпиховою олією

Лікування ерозії обліпиховою олією                                                   Протягом уже багатьох років масло обліпихи вважається дуже ефективним лікарським засобом.

Напевно кожна людина знає про те, що сьогодні воно широко використовується не тільки в народній, але і в традиційній медицині. Пов'язано це з тим, що в складі масла обліпихи присутні всі вітаміни та мікроелементи, необхідні для людського організму.

Головна перевага обліпихової олії в тому, що воно має високу біологічну активність, тому може прискорювати появу грануляційної тканини на загоюються ранах і стимулювати епітелізацію.

На сьогоднішній день масло обліпихи з великим успіхом використовується в гінекології. Вперше воно було використано для лікування гінекологічних захворювань у 1946 році.

{LikeAndRead}

Масло обліпихи при ерозії

В даний час масло обліпихи широко використовується при лікуванні такого собі захворювання як ерозія шийки матки.

Ерозія шийки матки - це зміна або порушення слизової оболонки шийки матки. Найчастіше вона виникає при запальних процесах, що відбуваються в шийки матки. Як таких симптомів у ерозії немає, тому виявити її можна при огляді у гінеколога.

Лікування ерозії обліпиховою олією

Лікування ерозії обліпиховою олією полягає в наступному. Протягом приблизно десяти днів потрібно використовувати тампони, просочені маслом обліпихи. Ці тампони потрібно вводити в піхву і залишати їх на дванадцять годин. Перед тим як вводити тампон, потрібно очистити шийку матки від виділень.

Лікування ерозії обліпиховою олією на цьому способі не закінчується. Для кращого результату спільно з тампонами можна проводити обробку шийного каналу обліпиховою олією. Дану процедуру потрібно проводити щодня протягом двох тижнів.

При регулярному використанні обліпихової олії повне загоєння ерозії настає через 7-12 днів.

Лікування ерозії обліпиховою олією дуже просте, але головним його плюсом є те, що дане масло не викликає ніяких ускладнень і неприємних відчуттів.

Крім лікування ерозії шийки матки масло обліпихи широко використовується і при багатьох інших захворюваннях. На відміну від більшості лікарських препаратів, які використовуються при лікуванні ерозії шийки матки, масло обліпихи можна використовувати під час вагітності. Пов'язано це з тим, що масло обліпихи не токсичне і не має побічних ефектів.

{/LikeAndRead}