Лікування травами міоми матки

Лікування травами міоми маткиМіома матки є доброякісною пухлиною. Вона утворюється з м'язових і сполучних тканин, досягаючи в деяких випадках досить великих розмірів. Розвиток захворювання залежить від гормонального фону жінки, оскільки вузлики і ущільнення виникають під впливом підвищеного рівня естрогену.

При виявленні пухлини, залежно від стану пацієнтки, може бути рекомендовано періодичне відвідування гінеколога, лікування травами міоми матки та іншими народними засобами, а також оперативне втручання.

Новоутворена пухлина може не подавати ознак існування тривалий час. Проте симптоми міоми матки вельми неприємні і болючі. Перш за все, про захворювання свідчать рясні менструальні кровотечі. Можуть спостерігатися порушення сечовипускання і болю в області попереку. Крім цього, міома матки може бути причиною безпліддя і нездатності до виношування плоду.

{LikeAndRead}

Діагностується міома матки на підставі ретельного обстеження, яке включає гінекологічний огляд, ультразвукове обстеження і ряд аналізів.

Народна медицина і лікування травами міоми матки

У разі діагностування міоми матки, знання нетрадиційної медицини можуть бути використані в трьох напрямках. У першу чергу це стосується протидії збільшенню наявної пухлини. Так, використовують рослини, які застосовують при виявленні будь-якого виду онкології, а саме болиголов крапчастий, омела біла і сабельник болотний.

Крім цього, фітотерапевти призначають лікування травами міоми матки, цілеспрямовано впливають на пухлини жіночих органів. До них відносяться: борова матка, татарник колючий, шандра звичайна, скажений огірок та інші.

У зв'язку з тим, що міома матки негативно впливає на перебіг менструального циклу, застосовують трави, які здатні нормалізувати цей процес. Хворобливі відчуття зменшує відвар ромашки, хміль звичайний і манжетка лікарська. Відвар квітів пижма долає затримку менструацій, а маренка запашний знімає набряклість. Кровотеча, викликане міомою матки, зупиняють за допомогою грициків, барбарису амурського, кропиви дводомної і деревію звичайного.

Щоб уникнути необоротних наслідків лікування травами міоми матки при будь-яких обставин має супроводжуватися консультацією лікаря.

{/LikeAndRead}