Лікування міоми матки прополісом

Лікування міоми матки прополісомМіома матки або фіброміома? доброякісна пухлина, що виникає в м'язових шарах матки. Фіброміома являє собою клубочок гладком'язових волокон, які переплітаються між собою і утворюють клубок різної форми.

Симптоми захворювання

Гормональні зміни? основна причина появи фіброміоми. На тлі гормонального збою можуть спостерігатися такі симптоми, які говорять про появи міоми матки:

  • Збільшення живота.
  • Болі в спині, попереку і нижній частині живота.
  • Рясні і тривалі менструації.
  • Підвищення температури.

Є випадки, коли після закінчення менструації міома матки зупинялася в зростанні, а іноді і зовсім розсмоктувалася. Але все ж це більше випадки виключення. Тому не варто чекати дива, що міома сама собою пройде.

{LikeAndRead}

Лікування міоми матки

У наш час існують 2 варіанти лікування фіброміоми: гормонотерапія і операція.

Мінус гормонального лікування полягає в тому, що гормонами не можна лікуватися довго. Адже вони пригнічують вироблення жіночого гормону естрогену, що може спровокувати розвиток штучного клімаксу. По закінченні гормонального лікування і відновлення вироблення естрогену міома матки може з'явитися знову.

Операція при міомі і зовсім небезпечна, адже, по суті, це хірургічне втручання, яке може призвести до видалення всієї матки.

Народна медицина добре зарекомендувала себе в лікуванні даного захворювання. Тому багато жінок, почувши діагноз міома матки, починають шукати народні рецепти лікування від цієї недуги.

Лікування міоми матки прополісом

Прополіс дає хороші результати в лікуванні міоми матки. А все це пояснюється тим, що цей продукт бджільництва має виражену протизапальну і протипухлинною дією. Це сильний антиоксидант.

Лікування міоми матки прополісом відбувається таким чином: на ніч у піхву закладається маленька кулька з прополісу. Курс такого лікування 10 днів, потім потрібно зробити 5-ти денний перерву і потім знову повторити процедуру лікування.

Щоб прискорити одужання, в щоденне меню необхідно додати сухофрукти.

Також лікування міоми матки прополісом зводиться до приготування відвару з прополісу.

Рецепт: натираємо 50 гр. прополісу на дрібній тертці. Попередньо покладіть на 25 хвилин прополіс в морозилку, так його буде легше подрібнити. Подрібнений прополіс заливаємо склянкою води і відправляємо на водяну баню. Нагрівати відвар потрібно близько 7 хвилин, постійно помішуючи. Даємо відвару охолонути, переливаємо його в ємність з темного скла.

Щоб лікування міоми матки прополісом було максимально ефективним, необхідно відвар з прополісу поєднувати з кульками.

{/LikeAndRead}