Лікування безпліддя у чоловіків

Лікування безпліддя у чоловіківЛікування безпліддя у чоловіків буває медикаментозним і хірургічним, залежно від причин, які його викликали.

Лікарське лікування безпліддя у чоловіків

Одним з основних медикаментів в лікуванні чоловічого безпліддя вважається кломифен. Він також застосовується в лікуванні безпліддя у жінок. Кломифен сприяє виробленню фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів. Саме вони стимулюють сперматогенез в яєчках. Курс його застосування становить від шести місяців до року.

Бромкриптин - це препарат, який призначають при значному підвищенні рівня пролактину в сироватці крові.

Стероїдні гормони, а саме преднізолон, призначають для лікування безпліддя у чоловіків, якщо в крові і спермі виявляються антитіла до власних сперматозоїдам. Таке лікування триває до півроку.

{LikeAndRead}

За наявності ознак статевих інфекцій, таких як хламідіоз, гонорея, трихомоніаз, призначають антибактеріальні або протимікробні препарати.

Хірургічне лікування безпліддя у чоловіків

Існують захворювання, що призводять до безпліддя, які можна вилікувати тільки операційним шляхом. Операція показана при варикоцеле і непрохідності сім'явиносних шляхів.

Сперматогенез у чоловіків триває 72 діб, тому приступати до зачаття варто не раніше трьох місяців після проведеного лікування.

Штучна інсемінація - це спосіб лікування безпліддя у чоловіків, який полягає у введенні сперматозоїдів в матку жінки. Застосовується він у таких випадках:

  • знижене кількість рухливих сперматозоїдів
  • порушення ерекції
  • порушення сім'явиверження

Штучна інсемінація проводиться у разі прохідності маткових труб у жінки спермою чоловіка або донора.

Екстракорпоральне запліднення полягає в заплідненні яйцеклітини сперматозоїдом поза жіночого організму. Це сучасний спосіб лікування безпліддя як у чоловіків, так і у жінок.

Отриманий в результаті екстракорпорального запліднення ембріон знаходиться деякий час у спеціальному інкубаторі, а потім підсаджується в матку жінки. Для більшої ймовірності завагітніти підсаджують одразу кілька ембріонів. У результаті може розвинутися багатоплідна вагітність. Обов'язковою умовою для проведення даної процедури є здорова матка з правильним будовою для нормального розвитку вагітності та росту плода.

Ін'єкція сперматозоїда в яйцеклітину використовується при серйозних порушеннях рухливості і форми сперматозоїдів. Процедура така: сперматозоїд за допомогою тонкої голки вводять всередину яйцеклітини. Після їх злиття утворюється ембріон, який згодом підсаджують в матку жінці.

{/LikeAndRead}