Лазерне лікування ерозії шийки матки

Лазерне лікування ерозії шийки маткиНерідко після обстеження жінці ставиться діагноз ерозія. При огляді можливо виявити тільки порушення тканин. Для уточнення діагнозу обов'язково проводиться ряд додаткових аналізів, на підставі яких лікар-фахівець призначає найбільш відповідне лікування.

Лазерне лікування ерозії шийки матки

Медицина в наші дні пропонує чимало ефективних і безпечних способів лікування різних захворювань, не виняток і лікування ерозії. Самим безпечним і ефективним способом лікування на даний момент по праву вважається припікання ерозії лазером. В якості хірургічного лазера використовується низькоінтенсивне лазерне випромінювання.

Суть процедури полягає в наступному. Лазер нагріває порушені ерозією клітини шийки, внаслідок чого вони руйнуються і видаляються. Лазерне лікування ерозії шийки матки дозволяє знищити клітини з патологією на необхідну глибину, повністю усунувши вогнище ураження.

{LikeAndRead}

Плюси лікування лазером

Насамперед, лазерне лікування ерозії шийки матки безболісне, що важливо. Висока ефективність лікування підтверджується високим відсотком пацієнток, позбавилися від неприємної недуги саме цим способом. Важлива і безпека лазерного лікування.

Лазерний промінь, який використовується для лікування, володіє прекрасними протизапальними і антимікробними властивостями, тому після проведення процедури тканини, які зазнали лікуванню, швидко регенеруються.

Після лазерного лікування на шийці не утворюються рубці, тому ризики ускладнень, що проявилися під час вагітності або пологів, мізерно малі.

Ще один не менш важливий момент - здорові тканини під час лікування не пошкоджуються. Крім того, лазерне лікування ерозії шийки матки використовується не тільки на ранніх стадіях захворювання, але і для лікування запущених стадій ерозії, аж до передракових станів.

Варто окремо відзначити, що видалення ерозії за допомогою лазера не впливає на здатність жінки завагітніти. А відсутність рубців виключає ризик виникнення ускладнення під час пологів.

Процедура припікання ерозії лазером проводиться амбулаторно протягом малого проміжку часу. Призначається процедура на перші після закінчення менструації дні. А вже через півтора місяці організм жінки повністю відновлюється.

Для прискорення процесу загоєння тканин, зазнали лікування, лікар може призначити необхідні лікарський препарати. Такий підхід до лікування дозволяє підвищити ефективність лікування практично до 100%.

{/LikeAndRead}