Кровотечі при міомі матки

Кровотечі при міомі маткиМіома матки або друга назва фіброма - доброякісна пухлина, що часто зустрічається у жінок тридцятирічного віку. Але останнім часом ця хвороба виникає у дівчаток через перенесені в ранньому віці хвороб. Часто виникають ускладнення і можуть бути кровотечі при міомі матки.

Рідкість, коли хвороба проявляється у жінок в період менопаузи. У цей період вузли міоми перестають рости, і відбувається зворотний розвиток. Найчастіше це виникає через гормональні порушення і через підвищення рівня естрогенів.

Чим небезпечна міома матки?

У 80% випадків про міому стає відомо, коли з'являються такі жіночі недуги як гіперплазія ендометрію або ендометріоз. Але характерними ознаками хвороби можуть бути рясні менструальні кровотечі. Кровотечі, в свою чергу, можуть призвести до недокрів'я (анемії).

{LikeAndRead}

Через хворобу у жінок часто виникають ускладнення, такі як переривання вагітності, безпліддя, переродження міоми в злоякісну пухлину, зниження тонусу матки, розвиток пієлонефриту мулу гідронефрозу.

Кровотечі при міомі матки: причини виникнення

У період репродуктивного зростання міома матки може протікати без будь-яких симптомів. Як правило, вона має невеликий розмір, і при першому гінекологічному огляді її легко виявити. Проте, через певний проміжок часу вона може збільшитися. Через швидке зростання пухлини можуть виникнути маткові кровотечі і болю. Але з настанням менопаузи хвороба перестає прогресувати, тому що її зростання безпосередньо залежить від гормонів.

Маткові кровотечі при міомі матки - дуже часте ускладнення і воно дуже небезпечно для здоров'я жінки. Причиною патології може бути локалізація пухлини, проблеми з підслизової або пахвовій, в будь-якому випадку, це може призвести до гіперменструального синдрому (менорагія). У міру розростання пухлини менструація може стати настільки тривалої і рясної, що може перерости в ациклічні кровотечі, найчастіше будучи причиною розвитку вторинної анемії. У такій ситуації пацієнтці призначають вишкрібання слизової матки.

Кровотечі при міомі матки ускладнюють життя будь-якої жінки і можуть принести багато страждань і болю. Але лікування даної патології має відбуватися одночасно з комплексом загальної терапії. Якщо лікування не почати вчасно, то це може призвести до дуже серйозних ускладнень.

{/LikeAndRead}