Червона щітка при безплідді

Червона щітка при безплідді                   На жаль, проблема безпліддя стоїть перед багатьма парами, що мріють завести дитину. Більшість жінок, стикаючись з цією проблемою, проходить через велику кількість обстежень, процедур і медикаментів, а часто, з цією недугою здатні впоратися народні методи з використанням трав і настоїв.

Причини безпліддя у жінок

Серед найбільш поширених захворювань, що призводять до безпліддя, можна назвати ерозію шийки матки, полікістоз яєчників, інфекційні та венеричні захворювання, генетичні і гормональні порушення, кісту матки і яєчників, міоми і фіброміоми матки, запальні процеси в статевих органах і деякі інші.

Правильно підібране лікування травами допоможе впоратися з багатьма цими захворюваннями, провокуючими безпліддя. Червона щітка при безплідді допомагає усунути ендокринні порушення, регулює роботу щитовидної залози: виділення гормонів і андрогенів, підвищує імунітет, в цілому позитивно впливає на жіночу сечостатеву систему

{LikeAndRead}

Червона щітка при безплідді

Найбільш часто при боротьбі з цією недугою використовується настоянка з кореня червоною щітки. Корінь подрібнюють, заливають спиртом з розрахунку 50 грам трави на півлітра і настоюють протягом місяця в недоступному для світла місці, зрідка збовтуючи. Після цього вийшов настій необхідно процідити і потім щодня приймати за півгодини до їди по 30-40 крапель. Повноцінний курс лікування займає місяць, його можна повторити після двотижневої перерви.

Червона щітка при безплідді застосовується також у формі відвару. Необхідно залити 1 столову ложку рослини склянкою гарячої води і підігрівати на водяній бані близько 10 хвилин, часто помішуючи. Відвар необхідно залишити вона 45 хвилин, потім процідити і долити кип'яченою водою до цілого склянки. Приймати потрібно по одній третині склянки тричі на день за півгодини до прийому їжі протягом місяця. Так само цим відваром можна спринцюватися два рази на добу, якщо необхідно впоратися із запальними процесами в маткових трубах.

Не дивлячись на те, що червона щітка при безплідді дуже ефективна, все-таки існують деякі протипоказання для її використання. Не рекомендовано вдаватися до цього методу лікування при індивідуальній непереносимості цієї рослини і алергічних реакціях на нього, при високому артеріальному тиску і порушеннях роботи серця, а так само червона щітка абсолютно несумісна з природними або синтетичними гормонами. Краще перед початком лікування цим народним засобом проконсультуватися з лікарем.

{/LikeAndRead}