Консервативне лікування міоми матки

Консервативне лікування міоми маткиБагато жінок стикаються з доброякісною пухлиною, іменованої міомою матки. Її причини різноманітні: від штучних абортів і пізнього настання першої менструації, до наявності гінекологічних захворювань і гормональних порушень. Крім цього, до фібріноме є спадкова схильність. Вона піддається лікуванню: консервативне лікування міоми матки, оперативне та хірургічне. Перевага віддається першому способу, завдяки розвитку біологічних наук і медицини.

Консервативне лікування міоми матки: прогресивно і безпечно

Років 40 тому користувалися виключно хірургічним методом, чреваті серйозними наслідками. У будь-якому віці це позначалося, як важка психоемоційна травма. На зміну хірургічного втручання прийшло консервативне лікування міоми матки. Це стало можливо, завдяки новим дослідженням в області етіології захворювання. Воно засноване на зниженні гормонального рівня і придушенні функцій яєчників.

{LikeAndRead}

Лікарська тактика складна і вимагає відповідального вибору. Вона визначається станом репродуктивної системи, її розмірами і місцем розташування, а також віком пацієнтки. Лікування включає в себе протианемічний і гормональну терапію, раціональну дієту, фізіотерапію і гігієнічний режим. Терапія передбачає прийом гормональних препаратів: комбіновані контрацептиви, прогестини та ін

Гормональні препарати сприяють зниженню активності пухлинних клітин та їх зростання. Консервативне лікування міоми матки призначається залежно від віку. Наприклад, гестагени застосовують у дітородному і предменопаузальном віці.

Міома матки і особливості її лікування

Консервативний метод використовується при невеликих пухлинах, відсутності болю і вираженого клінічного прояву захворювання, а також при наявності протипоказання до оперативного способу лікування. Найбільш часто використовують препарати Даназол, гестрінона, Дюфастон, Норколут, Регулон та ін Вони вимагають цілого курсу, який інколи триває аж до 8 місяців. Коли консервативне лікування міоми матки затягнулося і не дає гаданий результат, за показаннями застосовують хірургічне лікування. Друге застосовують при швидких темпах росту пухлини, великому розмірі фібріноми, анемії і пухлини яєчників. Також показаннями є тиск на пряму кишку, хворобливі відчуття і безпліддя.

{/LikeAndRead}