Як визначити безпліддя

Як визначити безпліддя                 На сьогоднішній день велика кількість сімейних пар стикаються з такою проблемою, як визначити безпліддя. З медичної точки зору безпліддя - це відсутність можливості зачаття або відтворення на світ нащадків.

Виділяють два види безпліддя: первинне - коли жінка не може завагітніти після численних спроб; і вторинне - коли жінка вже була вагітна, але не здатна зачати знову.

У медицині розрізняють безпліддя через чоловічого і через жіночий фактора, а так само комбіноване, коли мають місце і той, і інший або присутній несумісність партнерів. Щоб дізнатися, як визначити безпліддя, потрібно відвідати лікаря.

Ознаки безпліддя

Одним з перших і головних симптомів наявності проблем із зачаттям у жінок є збій менструального циклу. Дана патологія може свідчити про відсутність овуляції. У чоловіків до найпершим ознаками нездатності зачати дитину відноситься еректильна дисфункція.

{LikeAndRead}

Надмірна кількість волосся на тілі у жінки в окремих випадках може бути ознакою надлишку чоловічих статевих гормонів, яких повинно бути мізерна кількість. Особливо красномовними в цьому випадку є волосся на підборідді і грудей. Однак недостатній волосяний покрив теж може бути оцінений як наслідок відсутніх жіночих статевих гормонів. Ще про надмірній кількості андрогенів може говорити наявність стійкої вугрової висипки і жирна шкіра. Наявність у чоловіків оволосіння за жіночим типом (не росте борода, вуса) збільшує шанси чоловічого безпліддя.

Як визначити безпліддя клінічними способами

Безумовно, на запитання, як визначити безпліддя, найкраще відповість кваліфікований фахівець. Але є кілька базових процедур і аналізів, які обов'язково призначить лікар. Серед них:

  1. Проходження гінекологічного огляду та УЗД.
  2. Гістероскопія - дослідження порожнини матки.
  3. Гістеросальпінгографія - дослідження маткових труб на прохідність.
  4. Аналізи на визначення гормонального фону.
  5. Вимірювання базальної температури.
  6. Лапароскопія - дослідження внутрішніх статевих органів (може проводитися як жінкам, так і чоловікам).
  7. Спермограма і проба Шуварского - для визначення імунної сумісності партнерів.

{/LikeAndRead}