Як виглядає ерозія шийки матки

Як виглядає ерозія шийки матки           На питання, як виглядає ерозія шийки матки, є наступний відповідь: якщо при огляді виявилося, що окремі ділянки маткової шийки мають яскраво-червоний відтінок, то можна припустити, що це, так звана справжня ерозія.

Крім істинної, також розрізняють і псевдоерозію. Справжня ерозія може бути результатом запального процесу або пошкодження тканин, що покривають шийку матки. Таке пошкодження може охоплювати як всю поверхню шийки матки, так і окремі її проміжки. Ерозія частіше зустрічається у жінок більш зрілого віку і в деяких випадках може пройти сама по собі.

Так само, якщо говорити про те, як виглядає ерозія шийки матки, необхідно враховувати і зміни, які відчутні і без огляду у лікаря. До таких змін можна віднести виділення, вони можуть бути кров'яними та гнійно-слизовими, а також при виникненні ерозії у деяких можуть виникнути больові відчуття або кровотечі при статевому контакті. До слова, в більшості випадків, збудники ерозії передаються саме статевим шляхом.

{LikeAndRead}

Як виглядає ерозія шийки матки, у разі псевдоерозії?

Псевдоерозія також різниться на кілька видів і у випадку, коли вона має червонуваті плями з гладкими краями, це проста псевдоерозія. У разі, так званої залозистої псевдоерозії, спостерігається горбисте пляма нерівного обриси, в якому проглядаються збільшені залози. Якщо на поверхні плями видніються нарости, то імовірно - це папілярна ерозія.

Чи всім потрібне лікування?

Після того, як отримана відповідь на питання, як виглядає ерозія шийки матки, слідом виникають сумніви, чи завжди слід починати лікування? Насправді, у деяких молодих родили дівчат дана ерозія є в якійсь мірі нормою і не потребує втручань, а лише спостереження лікаря. Але навіть у таких випадках слід пам'ятати, що якщо ерозія сама по собі нам нічим не загрожує, то інфекція, в результаті попадання якої виникла ерозія, може викликати й інші захворювання репродуктивної системи.

Чутки про те, що ерозію не слід лікувати у родили дівчат пішли через те, що раніше не було достатнього технологічного оснащення для проведення цього лікування і була певна ймовірність того, що матка втратить свою еластичність, але в наш час проводити лікування стало можливим і безпечним.

{/LikeAndRead}