Голковколювання при безплідді

Голковколювання при безплідді         На момент безсилля сучасної медицини в області лікування приходить черга нетрадиційних методів. Одним з широко відомих методів є голковколювання (акупунктура). Воно успішно практикується більше двохсот років. Свій початок дана методика лікування бере з Китаю. Крім того, голковколювання при безплідді - це досить ефективний метод вирішення проблеми.

Коли буде показано голковколювання при безплідді

Як правило, діагноз безпліддя ставиться після ретельного обстеження. Голковколювання буде не першою процедурою для лікування безпліддя. Найчастіше, акупунктуру для лікування безпліддя призначать в наступних випадках:

  • Метод збільшення шансів на позитивний результат ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення).
  • Метод збільшення циркуляції крові в малому тазу. Голковколювання при безплідді позитивно впливає на матку і ендометрій.
  • Метод збільшення овуляторних циклів. Більш актуально для діагнозу полікістоз яєчників.
  • Метод регулювання роботи гормонів і гормонального фону.

Лікування безпліддя методом голковколювання

Процедури будуть призначені за 3-4 місяці до можливого моменту настання вагітності. Навіть якщо зачаття відбудеться раніше, процедури акупунктурного лікування не варто скасовувати. Голковколювання при безплідді з легкістю можна продовжувати до 12 тижнів вагітності.

{LikeAndRead}

Як довели вчені, голковколювання прекрасно бореться не тільки з жіночим безпліддям, але ефективно нейтралізує причини чоловічого безпліддя. Завдяки голковколювання, можна збільшити не тільки якість насінної рідини і активність сперматозоїдів, але і кількість сперми.

Акупунктура прекрасно лікує безпліддя. За численними дослідженнями стало ясно, що у пар, які застосовували голковколювання при безплідді, зазначалося не тільки негайне настання вагітності, а й деякі позитивні фактори прекрасно розвивається вагітності:

  • Зниження ризиків виникнення викиднів.
  • Зниження ризиків загибелі плоду.
  • Зниження ризиків відхилення у розвитку.

Голковколювання підвищує больові пороги. З цією думкою погоджувалися багато жінок, що завагітніли після подібних процедур. Кожна з них відзначала, що біль переймів при пологах була не тільки терпимою, але і менш вираженою.

Для лікування безпліддя існує безліч способів. Але вагітність - це те, заради чого жінка готова на багато що.

{/LikeAndRead}