Виділення при міомі матки

Виділення при міомі маткиПродовження роду людського залежить, в першу чергу, від здоров'я жінки. І найважливішим у цьому є здоров'я дітородних органів. В останнє десятиліття все більше жінок репродуктивного віку звертаються зі скаргами на рясні виділення під час менструації і поява кров'яних згустків. Така зміна характерно для виділення при міомі матки.

Ще не так давно цей діагноз ставився жінкам, які вже не можуть народжувати за віком. З погіршенням екологічної обстановки і зрослої повсюдно стресовою ситуацією міома матки вражає все більше молодих.

Характеристика і причини утворення міоми матки

Це доброякісне утворення, проростає у м'язовій тканині стінок матки. Розрізняють три види міоми за характером їх розвитку в стінках матки:

{LikeAndRead}

  • Інтрамуральна міома - проростає в товщі м'язової тканини.
  • Субмукозная міома - основне випинання йде всередину матки.
  • Субсерозна міома - проростає в подбрюшінно область.

Точні причини утворення міоми повністю не визначені, але вченими підмічено, що міома матки частіше з'являється у жінок, які:

  • Ведуть малорухливий спосіб життя.
  • Страждають ожирінням, цукровим діабетом і захворюваннями щитовидної залози.
  • Робили часті аборти або діагностичні вискоблювання.

Так само основною причиною є гормональні порушення, які проявляються як позапланові кров'яні виділення при міомі матки. Це характерно для розбалансування вироблення естрогену і прогестерону.

Раннє діагностування міоми матки гарантує повне лікування, для цього необхідно знати симптоми, які вказують на наявність міоми.

Симптоми і виділення при міомі матки

Початковий період утворення міоми матки протікає практично безсимптомно. Вас має насторожити значне збільшення крові - виділення при міомі матки це перша ознака.

Подальше зростання пухлини скаже про себе появою болів. Спочатку посиляться болі в попереку і внизу живота під час місячних. Потім болючою стане статеве життя. Із збільшенням розмірів міома буде здавлювати сечовий міхур і пряму кишку. Це позначиться проблемами з сечовипусканням і стільцем.

Характер виділення при міомі матки теж буде змінюватися. Якщо відбудеться крововилив у тканини пухлини, неминуче її вміст загноїлися. І в кров'яних виділеннях з'являться гнійні прожилки.

Будь-яка зміна менструального циклу має змусити вас звернутися до лікаря. На ранніх стадіях позбутися будь-якої проблеми набагато легше.

{/LikeAndRead}