Болі при міомі матки

Болі при міомі маткиМіома матки (лейоміома, фіброміома) - вважається доброякісною пухлиною, яка виникає в міометрії (м'язовий шар матки). Міома нагадує клубок або вузол з переплетающимися між собою м'язовими волокнами. Клубки міоми можуть досягати різних розмірів, від невеликого ущільнення і до великих пухлин, але виявити їх можна тільки за допомогою рентгенографії.

Міома матки: симптоми

У кожної жінки, хвороба може проявлятися по-різному, це залежить від характеру пухлини, причини виникнення, від віку і від індивідуального лікування.

Нерідко хвороба поводиться безсимптомно, але також і бувають болі при міомі матки. Хворобу можна виявити лише в тому випадку, коли вона знаходиться на останній стадії розвитку, саме тоді вилікувати її важче.

{LikeAndRead}

Найголовніша причина виникнення хвороби - гормональний збій. З цієї причини можуть виникнути і основні причини хвороби: рясні і тривалі менструації, (кров'яні виділення, згустки крові), затримка стільця, прискорене сечовипускання. Дані симптоми можуть проявлятися не відразу, а поступово, що в кінцевому підсумку може призвести до великих крововтрата.

Болі при міомі матки: причини виникнення

Болі при міомі матки в більшості випадків можуть виникати з причини відмирання вузлових тканин або внаслідок перекручування ніжки пухлини, при цьому характер болю може проявлятися по-різному: ниючий, періодичний, постійний, у вигляді сутичок, що віддає в область кишечника або локалізований в певному місці.

Інтенсивно розростаються клітини міоми можуть призвести до рясних кровотеч, що його розвитку анемії. Такі симптоми особливо несприятливі після періоду настання менопаузи, саме тоді відбувається злоякісне переродження тканин. Розмір пухлини визначають так само, як при вагітності. Тобто розмір може «вимірюватися» в тижнях.

Болі при міомі матки також можуть виникати при великих розмірах пухлини. Нерідко за великого розміру виникає здавлювання сусідніх органів, таких як сечовий міхур, кишечник, пряма кишка. У зв'язку з цим можуть розвиватися супутні хвороби: проблеми з наднирковими, виникають проблеми з виробленням гормонів щитовидної залози, проблеми з яєчниками.

У разі виявлення подібних симптомів потрібно негайно звернутися до фахівця, інакше можуть бути згубні наслідки, аж до вирізання матки.

{/LikeAndRead}