Інтерстиційна субсерозна міома матки

Інтерстиційна субсерозна міома маткиІнтерстиційна субсерозна міома матки являє собою гормонозависимое доброякісну пухлину, вузли якої розташовані в м'язовому шарі матки. Такий вид міоми найбільш часто зустрічається у жінок тридцяти-сорока років. У молодих дівчат і жінок клімактеричного періоду захворювання практично не виникає.

Аденомиоз і міома матки

Аденомиоз і міома маткиАденомиоз - це захворювання, що виникає в результаті проростання ендометрію в м'язовий шар матки. Розрізняють 4 ступеня аденоміозу:

 • перша характеризується проростанням до початку м'язового шару матки;
 • друга до середини міометрія;
 • третя до серозного покриву;
 • четверта до очеревини.

Це гінекологічне захворювання проявляється такими симптомами, як:

Безпліддя і ендометріоз

Безпліддя і ендометріоз               Останнім часом ендометріоз і пов'язане з ним безпліддя - дуже часта діагностична комбінація. Цифри говорять: у 50% жінок з ендометріозом знаходять безпліддя. А у 40% жінок, які не можуть завагітніти, виявляють ендометріоз.

Болі при міомі матки

Болі при міомі маткиМіома матки (лейоміома, фіброміома) - вважається доброякісною пухлиною, яка виникає в міометрії (м'язовий шар матки). Міома нагадує клубок або вузол з переплетающимися між собою м'язовими волокнами. Клубки міоми можуть досягати різних розмірів, від невеликого ущільнення і до великих пухлин, але виявити їх можна тільки за допомогою рентгенографії.

Борова матка при безплідді

Борова матка при безпліддіБорова матка - популярне лікарська рослина, відома і під іншими назвами - рамішія, ортілія однобока, Боровінка, бокоцветка, лісова грушка, зімозеленка, заяча сіль. Це багаторічна грунтопокривна зимовозелені трава соснових, темнохвойних і змішаних лісів Білорусії, України, деяких регіонів Росії.

Борова матка при міомі

Борова матка при міоміБорова матка здавна вважається «жіночою травою». Вона здатна виліковувати безліч захворювань, пов'язаних з жіночої статевої системою. Використовується в комплексному лікуванні захворювань матки, придатків, яєчників і маткових труб. Застосовується при міомі, фиброме, фіброміомі і т.д. Вона має протизапальну, антисептичну, сечогінну, протипухлинну і розсмоктуючу дію.

Від чого з'являється ерозія

Від чого з'являється ерозіяЗагальні відомості про ерозію

Ерозія - досить загадкове жіноче захворювання. За досить тривалий час вивчення цієї хвороби досі існують різні думки. Багато хто вважає дане захворювання абсолютно незначним, намагаються вилікуватися від нього в домашніх умовах.

Вагітність після припікання ерозії

Вагітність після припікання ерозіїЕрозія шийки матки настільки часто зустрічається і у жінок, які народили, і у родили, що подібний діагноз вже не лякає сучасну жінку. Єдине питання, яке хвилює жінку після озвучення лікарем діагнозу, чи наступить вагітність після припікання ерозії і як довго її чекати. Але не все так просто - відповідь на це питання залежить і від загального стану жінки, і від обраного методу лікування.

Виділення при ерозії шийки матки

Виділення при ерозії шийки маткиСтатистка невблаганна: практично кожній другій жінці доводиться стикатися з такою патологією, як ерозія шийки матки. У зв'язку з тим, що це захворювання в більшості випадків протікає практично безсимптомно і діагностується лише на прийомі у гінеколога, жінки не завжди серйозно до нього ставляться і звертаються в основному в тому випадку, коли їх починають турбувати неприємні виділення. А дарма, адже ерозію шийки матки медики розглядають як передраковий стан. Тому чим раніше пролікована ерозія, тим більше шансів залишатися завжди здоровою по-жіночому.

Виділення при міомі матки

Виділення при міомі маткиПродовження роду людського залежить, в першу чергу, від здоров'я жінки. І найважливішим у цьому є здоров'я дітородних органів. В останнє десятиліття все більше жінок репродуктивного віку звертаються зі скаргами на рясні виділення під час менструації і поява кров'яних згустків. Така зміна характерно для виділення при міомі матки.

Видалення ерозії шийки матки

Видалення ерозії шийки маткиІснує безліч захворювань, які засновані на дефекті слизової оболонки. За статистикою ерозія може спостерігатися у кожної другої жінки, яка знаходиться в дітородному віці. До основних причин виникнення ерозії відносяться грубі або дуже часті статеві контакти та інфекційні захворювання. Важливо швидко визначити захворювання і провести видалення ерозії шийки матки. Існує безліч способів, які використовують гінекологи для вирішення такої проблеми.

Видалення міоми матки лапароскопічним методом

Видалення міоми матки лапароскопічним методомМіома матки - це серйозне захворювання, яке вимагає своєчасного лікування. Міома вважається доброякісною пухлиною, яка розвивається в м'язовій тканині матки. У 35-45% жінок до 35 років виявляють міому. До частих причин виникнення міоми відносять гормональні порушення, перебої в менструальному циклі, зниження рівня прогестерону і естрогену, травматичні пологи, аборти, діагностичні вискоблювання і багато інших.

Вправи при міомі матки

Вправи при міомі маткиДоброякісна пухлина, яка розвивається з м'язової тканини, як правило, з'являється у жінок до 35 років, в медицині таке захворювання називається міомою.

Виникнення цієї недуги може бути викликано різними причинами.

Вроджена ерозія шийки матки

Вроджена ерозія шийки маткиПоряд із звичайною ерозією лікарі відрізняють і таке захворювання як вроджена ерозія шийки матки. Від звичайної ерозії, що зустрічається практично у п'ятої частини жіночого населення в усьому світі, це захворювання відрізняється тим, що вроджена ерозія - це природний фізіологічний процес. Так само як і звичайна ерозія, цей тип захворювання піддається різним способам лікування.

Голковколювання при безплідді

Голковколювання при безплідді         На момент безсилля сучасної медицини в області лікування приходить черга нетрадиційних методів. Одним з широко відомих методів є голковколювання (акупунктура). Воно успішно практикується більше двохсот років. Свій початок дана методика лікування бере з Китаю. Крім того, голковколювання при безплідді - це досить ефективний метод вирішення проблеми.

Грушанка при безплідді

Грушанка при безпліддіЗнайти щастя материнства мріє кожна жінка. Але зі «страшним» діагнозом - безпліддя - стикаються багато пар на шляху до власного щастя. Зараз медицина може запропонувати кілька варіантів для лікування цієї недуги. Це може бути гормональна терапія, консервативні методи. Поряд із запропонованими методами лікування фахівців можна вдатися до народних методів лікування безпліддя. Наприклад, максимально ефективно показала себе грушанка при безплідді. До речі, вона може застосовуватися і при чоловічому безплідді.

Дієта при міомі матки

Дієта при міомі маткиПри будь-якому захворюванні є які-небудь рекомендації щодо харчування та способу життя. Винятком не є і міома матки. Доведено, що даний вид пухлини є залежним від гормонів естрогенів. Так як у медичній практиці часто вибирають вичікувально-спостережливий метод лікування цього захворювання, доведеться особливо прислухатися до порад щодо харчування, щоб не допустити стрімко розвивається міоми.

Дюфастон при безплідді

Дюфастон при безпліддіВиникненню безпліддя супроводжують найрізноманітніші причини. Найчастіше безпліддя викликає порушення гормонального фону.

У яких випадках застосовують дюфастон для лікування безпліддя?

Дюфастон являє собою стереоизомер прогестерону, отриманий в результаті тривалого опромінення прогестерону ультрафіолетом. Тому в тих випадках, коли порушується гормональний фон, що згодом призводить до нестачі статевих гормонів, лікар призначає приймати дюфастон при безплідді.

Дюфастон при міомі матки

Дюфастон при міомі маткиМіома матки - досить поширене захворювання, яке виникає у кожної другої жінки. З яких причин розвивається дана хвороба - досі невідомо. Але в даний час існує досить ефективне лікування, яке дозволяє позбавити жіноча стать від доброякісної пухлини репродуктивного органу.

Ерозія матки у родили

Ерозія матки у родилиЕрозія шийки матки найчастіше виникає навіть у тих жінок, які ніколи не народжували. Слизова оболонка може бути уражена механічним або вродженим шляхом. Лікування цього захворювання проводиться в клініках, в амбулаторних умовах. Але в якості додаткового лікування бажано застосовувати місцеву терапію. Ерозія матки у родили повинна лікуватися тільки у лікаря-гінеколога.

Ерозія під час вагітності

Ерозія під час вагітностіЕрозія шийки матки - поширене і вивчене захворювання, яке може з'являтися у жінок навіть під час вагітності. Даний дефект слизової оболонки вимагає особливого увагу лікарів і об'єктивного лікування.

Симптоми і небезпека ерозії при вагітності

Ерозія під час вагітності часто утворюється в результаті гормональних збоїв, запальних процесів, статевих інфекцій і за наявності дисбактеріозу піхви. Захворювання діагностується при гінекологічному огляді. Жінка навіть може і не підозрювати про його наявність.

Жіноче і чоловіче безпліддя причини

Жіноче і чоловіче безпліддя причиниЖіноче і чоловіче безпліддя останнім часом все частіше стає причиною звернень сімейних пар в клініки репродуктивної медицини. Причому частота жіночого і чоловічого безпліддя приблизно однакова, а в третині випадків відсутність дітей пов'язано з безпліддям обох партнерів.

Заморожування ерозії шийки матки

Заморожування ерозії шийки маткиЗаморожування ерозії шийки матки (кріодеструкція) - один з щадних методів лікування ерозивного процесу маткової шийки. До безперечних плюсів цього методу варто віднести збереження еластичності шийки матки, мінімальний вплив на здорові тканини і відсутність больових відчуттів.

Засіб від безпліддя

Засіб від безпліддяМетоди лікування від безпліддя відносяться до двох основних групах - ВЕФ (відновлення фертильності природною) і ДРТ (допоміжні технології в репродукції). До групи ВЕФ відносяться такі засоби лікування - гістероскопія, лапароскопія і стимуляція овуляції, до ДРТ групі - штучна інсемінація і екстракорпоральне запліднення.

Консервативне лікування міоми матки

Консервативне лікування міоми маткиБагато жінок стикаються з доброякісною пухлиною, іменованої міомою матки. Її причини різноманітні: від штучних абортів і пізнього настання першої менструації, до наявності гінекологічних захворювань і гормональних порушень. Крім цього, до фібріноме є спадкова схильність. Вона піддається лікуванню: консервативне лікування міоми матки, оперативне та хірургічне. Перевага віддається першому способу, завдяки розвитку біологічних наук і медицини.

Кріодеструкція ерозії шийки матки

Кріодеструкція ерозії шийки маткиКріодеструкція ерозії шийки матки - сучасний спосіб лікування, який полягає в обробці ураженої ділянки на слизовій шийки матки рідким азотом. Кріозонд - це спеціальний пристрій, яким проводять операцію. Він максимально точно впливає на пошкоджені тканини, не зачіпаючи сусідні здорові.

Кровотечі при міомі матки

Кровотечі при міомі маткиМіома матки або друга назва фіброма - доброякісна пухлина, що часто зустрічається у жінок тридцятирічного віку. Але останнім часом ця хвороба виникає у дівчаток через перенесені в ранньому віці хвороб. Часто виникають ускладнення і можуть бути кровотечі при міомі матки.

Лікування безпліддя п'явками

Лікування безпліддя п'явкамиПризначення кожної жінки - це материнство. Але багатьом жінкам доводиться довгий час битися об глуху стіну безпліддя. Сучасна медицина в області акушерства, репродукції та гінекології пропонує різні методи діагностики та лікування безпліддя.

Лікування безпліддя травами

Лікування безпліддя травамиБезпліддя - серйозна проблема багатьох сімейних пар, викликана порушеннями в репродуктивній системі одного з подружжя, ранніми абортами, хронічними і запальними хворобами статевих органів, вродженими чи набутими патологіями.

Лікування безпліддя у жінок

Лікування безпліддя у жінокЄ жінки, які страждають безпліддям, а значить, їх організм не здатний зачати дитину. Але для того, щоб визначити, в чому проблема, необхідно пройти повне обстеження. І якщо діагноз підтвердиться, тоді лікар вибирає індивідуальне лікування. Причини і лікування безпліддя у жінок залежать від будови організму, статевих органів, активності чоловічих сперматозоїдів і т.д.

Лікування безпліддя у чоловіків

Лікування безпліддя у чоловіківЛікування безпліддя у чоловіків буває медикаментозним і хірургічним, залежно від причин, які його викликали.

Лікарське лікування безпліддя у чоловіків

Одним з основних медикаментів в лікуванні чоловічого безпліддя вважається кломифен. Він також застосовується в лікуванні безпліддя у жінок. Кломифен сприяє виробленню фолікулостимулюючого і лютеїнізуючого гормонів. Саме вони стимулюють сперматогенез в яєчках. Курс його застосування становить від шести місяців до року.

Лікування ерозії в домашніх умовах

Лікування ерозії в домашніх умовахКожна друга жінка стикалася з такою проблемою, як ерозія шийки матки. Як правило, це безсимптомно протікає захворювання. Характеризується воно порушенням цілісності покривного епітелію (або поверхневого шару) слизової оболонки шийки матки. Причини цього криються в запальних процесах, кольпітах, зараженні вірусами, що передаються статевим шляхом. Ерозія також буває у зв'язку з гормональними порушеннями, пологами, абортами.

Лікування ерозії обліпиховою олією

Лікування ерозії обліпиховою олією                                                   Протягом уже багатьох років масло обліпихи вважається дуже ефективним лікарським засобом.

Напевно кожна людина знає про те, що сьогодні воно широко використовується не тільки в народній, але і в традиційній медицині. Пов'язано це з тим, що в складі масла обліпихи присутні всі вітаміни та мікроелементи, необхідні для людського організму.

Лікування ерозії шийки матки лазером

Лікування ерозії шийки матки лазеромЕрозія шийки матки - це виразка різного ступеня тяжкості епітеліального шару слизової оболонки стінок піхви в області цервікального каналу. Цей термін широко використовується в гінекологічній практиці. Підрозділяється на два види:

Лікування ерозії шийки матки радіохвилями

Лікування ерозії шийки матки радіохвилямиЛікування ерозії шийки матки радіохвилями в даний час дуже популярно. За допомогою радіохвиль проводять діагностичні та лікувальні маніпуляції на матці при таких захворюваннях:

 • ендометріоз;
 • спайки і рубці після оперативних втручань;
 • поліпи і кондиломи на слизовій;
 • дисплазія та інші форми передраку.

Лікування проводять приладом Сургитрон. Його дія заснована на перетворенні випромінювань радіохвилі в енергію, зосереджену на кінці активного елемента.

Лікування ерозії шийки матки Сургитрон

Лікування ерозії шийки матки СургитронЖінки, прийшовши на огляд до гінеколога і почувши вердикт лікаря «ерозія шийки матки», готуються до тривалого і неприємного процесу одужання. Оскільки це захворювання зустрічається досить часто, виникла необхідність у розробці нових, більш ефективних і менш болючих способів терапії. Серед них багато гінекологічні клініки вибирають лікування ерозії шийки матки Сургитрон.

Лікування міоми матки прополісом

Лікування міоми матки прополісомМіома матки або фіброміома? доброякісна пухлина, що виникає в м'язових шарах матки. Фіброміома являє собою клубочок гладком'язових волокон, які переплітаються між собою і утворюють клубок різної форми.

Лікування травами міоми матки

Лікування травами міоми маткиМіома матки є доброякісною пухлиною. Вона утворюється з м'язових і сполучних тканин, досягаючи в деяких випадках досить великих розмірів. Розвиток захворювання залежить від гормонального фону жінки, оскільки вузлики і ущільнення виникають під впливом підвищеного рівня естрогену.

Лікування чистотілом міоми матки

Лікування чистотілом міоми маткиКожна жінка повинна стежити за поведінкою свого організму, контролювати менструальний цикл, сечовипускання. При небудь зміні або появі болю внизу живота необхідно відразу звернутися до гінеколога і зробити обстеження. І якщо встановлено діагноз - міома, зневірятися не варто, крім лікарських засобів можна лікуватися і народною медициною.

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами

Лікування чоловічого безпліддя народними засобами          Не варто думати, що лікування чоловічого безпліддя народними засобами вирішить всі існуючі проблеми. Однак воно досить ефективно може впливати в цілому на загальне здоров'я чоловіків і конкретно на їх сечостатеву систему.

Лазерне лікування ерозії шийки матки

Лазерне лікування ерозії шийки маткиНерідко після обстеження жінці ставиться діагноз ерозія. При огляді можливо виявити тільки порушення тканин. Для уточнення діагнозу обов'язково проводиться ряд додаткових аналізів, на підставі яких лікар-фахівець призначає найбільш відповідне лікування.

Міома матки невеликих розмірів

Міома матки невеликих розмірівЗараз багато хвороб «молодшають», що не оминуло і таке захворювання, як - міома матки. Даної хвороби схильні жінки майже всіх віків, а доцільне її лікування досі не виявлено.

Міоматозні вузли можуть бути різних розмірів. Якщо у жінки виявляється міома матки невеликих розмірів, то лікарі в першу чергу радять просто спостерігати її зростання, що не призначаючи при цьому ніякого лікування. Дане доброякісне утворення часто складно виявити самостійно, так як воно зовні майже ніяк не виявляється. Такий діагноз вам може поставити лише лікар-гінеколог.

Міома матки під час вагітності

Міома матки під час вагітностіДля багатьох матусь очікування малюка не тільки радісна подія, але і неспокійний час. Багато жінок знають, що міома матки під час вагітності виявляється тільки за допомогою УЗД.

Доброякісна пухлина - міома, виявляється у 30% жінок до тридцяти років, 40% до п'ятдесяти років. Часто поява цього захворювання відбувається в результаті спадкової схильності, у дівчаток до 11 років в період першої менструації, у неодноразово народжували жінок. Зайва вага так само провокує ймовірність появи міоми.

Міома на задній стінці матки

Міома на задній стінці маткиМіома - це доброякісна пухлина, яка розвивається з м'язового шару матки і складається з клітин сполучної тканини. Цим захворюванням страждають більше тридцяти відсотків жінок. Найчастіше це вікова група від 35 до 50 років, але в даний час міома стала діагностуватися у жінок більш молодого віку.

Масаж при міомі матки

Масаж при міомі маткиМануальна терапія і всі види масажу все більше входять в моду, і як методи мічення, і просто як оздоровча процедура. Але перш ніж скористатися цим методом, необхідно знати не тільки про користь, яку він приносить, але і про ту шкоду, якої він може завдати.

Маточне молочко при безплідді

Маточне молочко при безплідді             На жаль, сьогодні 15% подружніх пар відчувають труднощі із зачаттям. Причинами безпліддя можуть бути різні проблеми в роботі сечостатевої системи, як у жінки, так і чоловіки. Вчені фахівці активно працюють над діагностикою безпліддя і його лікування. Ними ж давно доведено, що маточне молочко при безплідді - ефективний стимулятор зачаття. Завдяки такому природного продукту, багато пар зуміли знайти щастя стати батьками.

Народні засоби від безпліддя

Народні засоби від безпліддя             У багатьох жінок вагітність не завжди настає, навіть якщо вони сильно цього хочуть. Безпліддя - це відсутність, при регулярного статевого життя, здатності до зачаття. Буває відносне і абсолютне безпліддя.

Народні засоби від ерозії

Народні засоби від ерозіїЕрозія матки - такою назвою користуються лікарі, щоб позначити ділянку на шийці матки, де сталося почервоніння. Ерозія з'являється внаслідок травми або гнійного запалення. Лікувати це захворювання необхідно відразу при виявленні, так як воно може перерости в ракову пухлину. Можна застосовувати комплексне лікування, використовуючи народні засоби від ерозії спільно з медикаментозними.

Народні засоби від міоми матки

Народні засоби від міоми маткиМіома матки - незлоякісними пухлина на м'язовому шарі матки, стандартна пухлина для жінок від 36 до 50 років. Зустрічається множинна і одиночна, як гігантська, так і мікроскопічна. Важити велика міома може 12-14 кг.

Насіння подорожника при безплідді

Насіння подорожника при безпліддіБезпліддя - цей невтішний діагноз іноді чують пацієнти. Причин може бути багато, як у жінок, так і у чоловіків. Ретельна перевірка обох подружжя у лікаря допоможе визначити справжню причину.

Однією з найпоширеніших у жінок є запальні процеси в маткових (фаллопієвих трубах), а у чоловіків - низька рухливість сперматозоїдів.

Ознаки безпліддя у жінок

Ознаки безпліддя у жінокКожна жінка хоче мати дітей, не дивлячись на те, якою б феміністкою або кар'єристкою вона була. Рано чи пізно такий вік приходить. Але, що робити, якщо ви намагаєтеся завести потомство, але у вас нічого не виходить?

Ознаки безпліддя у чоловіків

Ознаки безпліддя у чоловіківНайчастіше, коли чоловік дізнається про те, що йому характерна безплідність, він відразу ж впадає в шоковий стан. При цьому багато чоловіків заперечують наявність даної патології, пояснюючи це тим, що регулярно займаються сексом, і ніяких проблем з кількістю сперми у них немає.

Оперативне лікування міоми матки

Оперативне лікування міоми маткиМіома матки є доброякісним новоутворенням, яке зазвичай з'являється внаслідок гормональних порушень, що відбиваються на менструальному циклі, абортів, складних пологів або оперативних втручань в порожнину матки (вискоблювання).

Після припікання ерозії йде кров

Після припікання ерозії йде кровПрипікання ерозії шийки матки здійснюється різними способами. Найпоширенішим методом є електрокоагуляція, принцип дії якого полягає у здійсненні припікання за допомогою струму. Ділянка ерозії за допомогою спеціального електрода піддається опіку, який потім затягується і утворює рубець, який і є основною причиною протипоказання такого способу лікування родили жінкам.

Плазмафорез при безплідді

Плазмафорез при безпліддіПлазмафорез при безплідді привертає все більше уваги тих представниць прекрасної статі, у кого спостерігається таке захворювання. У містах з великою кількістю промислових підприємств, розвиненою хімічною промисловістю рівень перинатальної смертності досить сильно перевищує середні показники смертності по всій країні.

Припікання ерозії шийки матки лазером

Припікання ерозії шийки матки лазеромСучасним і ефективним методом немедикаментозного лікування ерозії шийки матки є лазерне припікання. Суть цього методу - це вплив лазерним променем з певною довжиною хвилі на уражені ділянки шийки матки.

Припікання ерозії шийки матки радіохвилями

Припікання ерозії шийки матки радіохвилямиЕрозія шийки матки - це дефекти на слизовій оболонці, які виникають в результаті тривалого запалення статевих органів жінки. Причинами запалення є статеві інфекції.

Ерозія - не передрак, а патологія, яка збільшує ризик розвитку онкозахворювань. Ерозія шийки матки досить часто протікає без явних клінічних симптомів, за винятком кров'яних виділень і болі при статевому акті.

Причини безпліддя у жінок

Причини безпліддя у жінокОсновні причини безпліддя у жінок

 • Порушення овуляції.
 • Вроджені та набуті аномалії будови маткових труб.
 • Гінекологічні захворювання.

У більшості випадків безпліддя виникає відразу з кількох причин. Також існує безпліддя, причину якого сучасна медицина не може пояснити. Причини безпліддя у жінок пояснити набагато важче, ніж у чоловіків.

Причини безпліддя у чоловіків

Причини безпліддя у чоловіківПару, яка після 12 міс. систематичної статевого життя без застосування контрацептивних засобів не може зачати дитину, лікарі вважають безплідною. Звичайно, це зовсім не означає, що хтось у цій парі дійсно безплідний, але пройти обстеження в медичному закладі все ж таки необхідно, щоб встановити причини нездатності зачати дитину.

Простатит і безпліддя

Простатит і безпліддяПростатит і безпліддя прийнято вважати станами, які постійно супроводжують один одного. Простатит являє собою групу захворювань, які супроводжуються запальними процесами, що протікають в передміхуровій залозі і виникають внаслідок впливу різних патологічних ознак, таких як наявність інфекції, застій сечі, виникнення алергічних реакцій та багато іншого.

Протипоказання при міомі матки

Протипоказання при міомі маткиЖіноче здоров'я - це здоров'я всього суспільства. Саме жінка дає життя. Міома матки - захворювання, від якого страждають жінки переважно вище 30 років. Міома матки - це доброякісна пухлина, розвивається вона в м'язових тканинах матки. Причин виникнення міоми багато: порушення гормонального фону, порушення менструального циклу.

Психологічні причини безпліддя

Психологічні причини безпліддяБезпліддям є відсутність настання вагітності при відкритій статевого життя. Діагноз безпліддя буде поставлений, якщо протягом року парі так і не вдалося зачати дитину. На жаль, з подібною проблемою стикається кожна 3 сімейна пара. Причиною безпліддя можуть бути ендокринні захворювання, запалення сечостатевої системи, гормональні порушення. Але, крім вищеописаного, причиною безпліддя може стати психологічний фактор. Які ж психологічні причини безпліддя?

Свічки від ерозії шийки матки

Свічки від ерозії шийки маткиДля здійснення терапії ерозії шийки матки вдаються до досить величезному вибору різних препаратів і способів. Коли лікар підбирає жінці той чи інший спосіб лікування, він обов'язково враховує індивідуальні особливості, перебіг хвороби, причини та ступінь захворювання.

Свічки після припікання ерозії

Свічки після припікання ерозіїОдним з методів лікування ерозії шийки матки у жінок є припікання. Сам по собі процес припікання не з приємних, слід зазначити, що і після нього необхідно подальше лікування.

Свічки після припікання ерозії, як спосіб регенерації

Весь процес загоєння ран займає близько декількох місяців. У цей час необхідно особливо ретельно стежити за особистою гігієною і своїм здоров'ям. Жінкам заборонено приймати гарячі ванни, піднімати тяжкості, слід відмовитися від статевого життя. Обов'язково призначаються лікарські препарати, БАДи і свічки після припікання ерозії.

Спориш при безплідді

Спориш при безпліддіТрапляється, що у зовні здорової пари вагітність довго не настає. На всі спроби лікарі нам дають рік-півтора, а потім починають говорити про безпліддя. Але перш ніж приступити до комплексного обстеження, варто звернутися до народної мудрості.

Спринцювання ромашкою при ерозії

Спринцювання ромашкою при ерозіїОдним з найпопулярніших методів жіночої гігієни є спринцювання. А гінекологи рекомендують його як одну з допоміжних процедур при лікуванні молочниці, ендометриту, кольпіту, вагініту, ерозії шийки матки та ін Однак спринцювання має і ряд протипоказань.

Субсерозна міома матки і вагітність

Субсерозна міома матки і вагітністьНайпоширеніша патологія при вагітності - міома матки. Це доброякісне новоутворення, яке розвивається в порожнині матки або зовні. Тіло міоми складається на вісімдесят відсотків з м'язової тканини, інше лише елементи тканини.

Трави при безплідді

Трави при безпліддіБезпліддя і його причини

Нездатність пари до зачаття дитини по закінченню року регулярних статевих зносин без контрацепції названо безпліддям.

Безпліддя може бути чоловічим і жіночим. Чоловіче безпліддя - сфера урології, андрології та сексопатології. Жіноче безпліддя лікують лікарі-гінекологи.

Трубно перитонеальне безпліддя

Трубно перитонеальне безпліддяТрубно перитонеальне безпліддя включає в себе трубне безпліддя і перитонеальное.

Трубне безпліддя виникає при непрохідності маткової труби, яка буває повною або частковою. Перитонеальне безпліддя пов'язане з розвитком сполучнотканинної спайки між яєчником і трубою. Трубно перитонеальне безпліддя поєднує непрохідність маткової труби та наявність спайки в черевній порожнині.

Харчування при міомі матки

Харчування при міомі маткиМіома матки - це свого роду доброякісна пухлина, що виникла на гладких м'язових тканинах матки, потенційну небезпеку становить для жінок від 30 років. Виникає при порушенні функцій гіпоталамо-гіпофізарної системи і підвищених естрогенів в жирових тканинах, часто через неправильний спосіб життя, рідко перероджуються в рак.

Червона щітка при безплідді

Червона щітка при безплідді                   На жаль, проблема безпліддя стоїть перед багатьма парами, що мріють завести дитину. Більшість жінок, стикаючись з цією проблемою, проходить через велику кількість обстежень, процедур і медикаментів, а часто, з цією недугою здатні впоратися народні методи з використанням трав і настоїв.

Чи можна вилікувати міому матки

Чи можна вилікувати міому матки         На щастя для нас, людей, що живуть в ХХI столітті, багато хвороб лікуються не тільки хірургічним шляхом, але і консервативним. Не виключенням є і міома матки. На питання, чи можна вилікувати міому матки, можна з упевненістю відповісти - так.

Чи можна завагітніти при ерозії

Чи можна завагітніти при ерозіїПеред тим як відповісти на це питання: чи можна завагітніти при ерозії, необхідно зрозуміти причини захворювання і тяжкість перебігу.

Ерозія шийки матки - дуже поширена проблема, що виникає у тридцяти відсотків жінок.

Чи небезпечна міома матки

Чи небезпечна міома матки          З м'язових волокон і сполучної тканини матки часто розвивається пухлина, іменована міомою матки. В основному, вона характерна для жінок старше 45 років. Однак і молодій дівчині загрожує це захворювання. Всіх їх цікавить питання: чи небезпечна міома матки?

Чим небезпечна ерозія шийки матки

Чим небезпечна ерозія шийки маткиЩороку жінкам в нашій країні ставлять такий діагноз, як ерозія шийки матки. Але це захворювання до всього іншого ще й «молодіє», зараз його можна зустріти і у зовсім молоденьких дівчаток.

Але чим небезпечна ерозія шийки матки? Для початку потрібно з'ясувати, що ж це таке і як вона проявляється.

Чим небезпечна міома матки

Чим небезпечна міома маткиДля того щоб відповісти на питання, чим небезпечна міома матки, важливо розуміти, що це таке.

Міома (фіброма) матки - це не ракова, а доброякісна пухлина, що розвивається з м'язової та сполучної тканини в якості ущільнення, переважно в порожнині матки, за рідкісним винятком у шийки матки.

Що не можна при міомі матки

Що не можна при міомі маткиІноді наші плани різняться з нашими бажаннями. Замість щасливого життя можуть прийти недуги, наприклад, міома матки. Це захворювання - доброякісна пухлина з різними вузлами.

За поширеністю серед різних «жіночих» захворювань воно на першому місці. Для позбавлення від цієї недуги застосовують консервативне лікування та хірургічне втручання. Щоб запобігти останнє, необхідно дотримуватися певних вимог організму.

Що призводить до безпліддя

Що призводить до безпліддяБезпліддя в наші дні є воістину серйозною проблемою, з якою стикаються сотні, а може, навіть тисячі подружніх пар.

До причин абсолютного безпліддя, що не піддається лікуванню, можна віднести недорозвиненість статевих органів, кастрацію та стерилізацію, а також всілякі операції з видалення яєчників, матки та маткових труб. У всіх інших випадках жінка, задаючись питанням, що призводить до безпліддя, повинна розуміти, що причиною подібного порушення може стати не тільки наявність якого-небудь захворювання, але і ведення неправильного способу життя.

Що робити, якщо ерозія шийки матки кровит

Що робити, якщо ерозія шийки матки кровитЕрозія шийки матки вважається дуже небезпечною патологією у жінок, яка згодом може призвести до різних захворювань і навіть до безпліддя.

Першою причиною виникнення даного захворювання вважається те, що ерозія шийки матки кровит. Зрозуміле, що наявність кров'яних виділень може стати причиною і інших захворювань і пошкоджень, тому необхідно відразу ж звернутися за допомогою до лікаря.

Що таке ерозія у жінок

Що таке ерозія у жінок           На жаль, далеко не всі захворювання протікають у відкритій формі. Хворий може довгий час навіть не припускати про наявний у нього захворюванні. До числа цих захворювань відноситься і ерозія шийки матки, яка часто проходить без явних симптомів, наприклад, болів, порушень циклу та інших проявів, здатних насторожити будь-яку жінку. Саме тому лікарі наполягають на щорічному обстеженні у гінеколога.

Як виглядає ерозія шийки матки

Як виглядає ерозія шийки матки           На питання, як виглядає ерозія шийки матки, є наступний відповідь: якщо при огляді виявилося, що окремі ділянки маткової шийки мають яскраво-червоний відтінок, то можна припустити, що це, так звана справжня ерозія.

Як виглядає міома матки

Як виглядає міома маткиДане захворювання, що вважається «привілеєм» зрілого віку, все частіше вражає все більш і більш молодих жінок. Кожна жінка, яка перебуває у зоні ризику, повинна знати, що з себе представляє і як виглядає міома матки, щоб уникнути зайвих занепокоєнь при її виникненні і зустріти недуга у всеозброєнні.

Як видаляють міому матки

Як видаляють міому маткиПри появі симптомів міоми матки перший крок до одужання - це медикаментозне лікування, яке включає протизаплідні засоби, нестероїдні протизапальні засоби і гормональну терапію. Але не завжди медикаментозне лікування ефективно. У тому випадку, якщо медикаментозне втручання не допомагає, йдеться про видалення міоми матки. Як видаляють міому матки, які методи і способи видалення міоми існують в сучасній медицині?

Як визначити безпліддя

Як визначити безпліддя                 На сьогоднішній день велика кількість сімейних пар стикаються з такою проблемою, як визначити безпліддя. З медичної точки зору безпліддя - це відсутність можливості зачаття або відтворення на світ нащадків.

Як вилікувати безпліддя

Як вилікувати безпліддяДіти - квіти життя, але як багато людей стикається з проблемою неможливості мати дітей. Причинами безпліддя може бути безліч чинників. Але чи є способи лікування від безпліддя? І як вилікувати безпліддя? Думаємо, відповідь на ці питання цікавий багатьом.

Як вилікувати міому матки

Як вилікувати міому маткиМіома матки - це гормонозависимая доброякісна пухлина у вигляді вузлів, утворених в м'язовій тканині органу. Це захворювання одне з часто зустрічаються у жінок старше 30-35 років. За твердженням лікарів, міома не часто переходить у злоякісну пухлину. Але якщо не спостерігатися у гінеколога, запустити хворобу, можливі проблеми з дітонародженням і загальним самопочуттям.

Як лікується велика ерозія шийки матки

Як лікується велика ерозія шийки маткиЕрозія шийки матки - це пошкодження слизової оболонки вагінальної частини шийки матки. Виділяють також псевдоерозію або ектопію, яка характеризується заміщенням багатошарового епітелію на циліндричний епітелій цервікального каналу шийки матки, який пошкоджується під дією різного роду факторів.

Як припікають ерозію шийки матки

Як припікають ерозію шийки маткиЕрозією називають патологічний процес, в ході якого пошкоджується, а потім слущивается поверхню (багатошаровий епітелій) маткової шийки. Це одне з найпоширеніших гінекологічних захворювань, і якщо її не лікувати, то вона може перейти в рак шийки матки. При цьому формується порушення слизової, яка після цього покривається циліндричним епітелієм.