Ефективні мазі від герпесу

Ефективні мазі від герпесуЄдина результативна тактика при лікуванні герпесу полягає в зниженні ймовірності загостренні інфекції, ліквідації зовнішніх клінічних проявів захворювання і зняття дискомфортних відчуттів у пацієнта.

У зв'язку з цим, більшість рекомендованих до призначення медикаментозних засобів показані для зовнішнього застосування в зонах локалізації висипань. Сучасна фармакологія пропонує кілька препаратів, які зарекомендували себе як ефективні мазі від герпесу і що відрізняються активними компонентами та особливостями впливу.

Противірусні мазі від герпесу

Основними засобами противірусної дії при герпесі є «цікловіри», що характеризуються вираженою активністю проти всіх форм герпетичних збудників інфекції. Після проникнення в заражені клітини, ацикловір, найбільш часто призначуваний препарат даного ряду, вступає у взаємодію з ДНК вірусів, впливаючи на їх реплікацію.

{LikeAndRead}

Ефективні мазі від герпесу останнього покоління в якості активного компонента пропонують пенцикловир, здатний утримуватися в інфікованих клітинах до 12 годин і впливати на більшість відомих штамів герпетичних вірусів.

Імуномодулюючі ефективні мазі від герпесу

При затяжному характер загострень велике значення надається використанню медикаментів комплексного впливу, що поєднують противірусну активність з імунотропних впливом на організм. Базовою комбінацією в подібних препаратах виступає з'єднання ацикловіру з інтерфероном альфа-2, що представляє модифікований варіант звичайного інтерферону, і лідокаїном, відповідальним за анестезіологічне вплив.

Багато комплексні ефективні мазі від герпесу містять у своєму складі ацетат токоферолу і аскорбінову кислоту, що підсилюють імунномодулірующее вплив інтерферону і нормалізують імунноглобуліновий рівень.

Мазі від герпесу на рослинній основі

Існує цілий ряд препаратів зовнішнього застосування, виготовлених на основі виключно натуральних компонентів і відрізняються високим рівнем безпеки. При складанні подібних засобів використовуються противірусні властивості меліси, обліпихи, манго, копеечника та інших лікарських трав.

Мазі на рослинній основі практично не мають протипоказань і вікових обмежень, що робить їх у ряді випадків єдиними допустимими медикаментами.

{/LikeAndRead}