Ефективний засіб від герпесу

Ефективний засіб від герпесуСучасній вірусології відомо 8 видів вірусів, що викликають таке поширене захворювання як герпес. У латентній формі герпетическим вірусом заражено не менше 90% людей, при цьому ймовірність переходу інфекції в активну форму невелика і залежить від цілого ряду відомих супутніх чинників. Розробити ефективний засіб від герпесу вельми скрутно, оскільки збудник передається контактним шляхом і викликає рецидиви інфекції.

Класична схема лікування герпесу

Шляхом багаторічних досліджень, була вироблена певна методика, що дозволяє максимально купірувати клінічні симптоми розвитку вірусу і, по можливості, уникнути переходу в хронічну форму. Відповідно до цієї схеми, лікування герпетичної інфекції має переслідувати одночасно ряд цілей:

{LikeAndRead}

  1. Знищення присутньої в організмі вірусної колонії. Системне лікування цієї інфекції відбувається шляхом вживання специфічних противірусних препаратів, створених на основі трифосфату цікловіра. Введення таких лікарських засобів перорально вибірково заморожує процес реплікації ДНК герпетичних вірусів і найбільш результативно на початковій фазі розвитку захворювання.
  2. Стимуляція імунної системи. Для посилення захисних реакцій уражених клітин призначають медикаменти, що нормалізують метаболізм і стимулюючі відповідні процеси, такі як інтерферони, вітамінні групи, а також неспецифічні імуностимулятори.
  3. Симптоматичне лікування локально уражених ділянок шкірних і слизових покривів. Уповільнення запальних реакція досягається за допомогою препаратів місцевого впливу, з глюкокортикоїдами в якості основного компонента.

Профілактика - найефективніший засіб від герпесу

  1. Попередження попадання вірусів в організм. Оскільки захворювання поширюється контактним шляхом, просте дотримання норм гігієни називається фахівцями як найбільш ефективний засіб від герпесу.
  2. Запобігання рецидиву профілактичними заходами. Вакцинація використовується виключно у випадках сезонних епідемій і не відзначається як ефективний засіб від герпесу.
  3. Мінімізація стимулюючих факторів. Ймовірність активного розвитку герпетичних вірусів набагато підвищується при помітному переохолодженні і перевтомі, різних стресових ситуаціях. Зниження частоти виникнення подібних обставин буде прекрасною профілактикою проти герпесу.

{/LikeAndRead}