Чим мазати герпес на губах

Чим мазати герпес на губахГерпетичний вірус 1-го типу найбільш часто локалізується в області губ, створюючи значний дискомфорт і порушуючи усталений спосіб життя. До цих пір не розроблена методика, що дозволяє назавжди позбутися від цього захворювання. Існуючі терапевтичні методи допомагають лише зменшити частоту рецидивів і максимально швидко купірувати зовнішні симптоми. Оскільки загострення інфекції проявляється поступово, питання про те, чим мазати герпес на губах, виникає з першими ознаками захворювання.

Загальна тактика лікування герпесу

Герпес відноситься до захворювань вірусної етіології, у зв'язку з чим основну частку лікувального курсу займають препарати виборчої противірусного впливу, що пригнічують здатність збудників інфекції до активного розмноження.

{LikeAndRead}

Не менш важливим вважається і призначення імунномодулірующіх коштів, оскільки доведено, що загострення захворювання відбувається тільки при загальних вроджених або набутих порушеннях в захисній системі організму.

Ліквідація зовнішніх клінічних симптомів герпесу досягається шляхом призначення медикаментів, призначених для зовнішнього застосування і спрямованих на епітелізацію уражених ділянок і скорочення наявних висипань.

Чим мазати герпес на губах: ліки і народні засоби

Більшість противогерпетических засобів класичної медицини виготовлено на основі ацикловіру, найбільш ефективного речовини, що впливає на ДНК вірусів і блокуючого їх розмноження. Застосування препаратів даного ряду дозволяє попереджати утворення нових висипань, знизити ймовірність вісцеральних ускладнень, зняти хворобливі відчуття.

Широко використовуються комплексні засоби, що володіють, крім противірусного, ще й імунномодулірующім дією. До їх складу входить ізопринозин, підвищуючий базову резистентність інфікованого організму.

Народна медицина також готова запропонувати вирішення проблеми: чим мазати герпес на губах. Основними компонентами для лікування інфекції без медикаментів вважаються валокордин, сірка, часник, масла ялиці і чайного дерева. З лікарських трав рекомендуються відвари з м'яти перцевої, бруньок берези, чистотілу, ялівцю.

Герпетична інфекція вимагає комплексного спеціалізованого підходу до лікування, у зв'язку з цим точну відповідь на питання, чим мазати герпес на губах, здатний дати тільки фахівець, після виявлення виду інфекції та особливостей її протікання.

{/LikeAndRead}