Таблетки від герпесу на губах

Таблетки від герпесу на губахВірус герпесу присутня в організмі значної кількості людей практично протягом усього життя. В основному він існує в латентній формі, активно проявляючись і служачи причиною захворювання лише за наявності провокуючих факторів.

Основними зонами зовнішніх проявів герпетичної інфекції представляються крила носа, губи, слизові поверхні очей і статевих органів. Концентрація запальних висипань часто супроводжується відчуттями свербіння і печіння, що створюють відомий дискомфорт для пацієнта.

При лікуванні інфекції застосовують 2 типу препаратів: місцевого призначення, що випускаються у вигляді кремів або мазей, і загального противірусного впливу, такі як таблетки від герпесу на губах.

Мазі від герпесу на губах

Зовнішні локальні ураження шкірних покривів досить часто підкріплюються сильними болючими відчуттями, що призводить до необхідності не тільки знищення збудників захворювання, а й якнайшвидшому купіруванню неприємних симптомів. Мазі, що застосовуються при лікуванні інфекції, як і таблетки від герпесу на губах, включають в свій склад ацикловір - найбільш ефективне речовина проти вірусів цієї групи.

{LikeAndRead}

Найбільш відомим препаратом цього ряду вважається зовиракс, безрецептурний медикамент, пропонований у вигляді крему, і що відноситься до ациклічним нуклеозидів. Ліки з аналогічною схемою дії вітчизняного випуску - ацикловір - характеризується низькою ціною, але не найзручнішою для використання упаковкою.

Таблетки від герпесу на губах

Пероральні варіанти лікарських засобів призначаються фахівцями при затяжному або важкому характері перебігу інфекції, оскільки концентрація діючих інгредієнтів у них вище, ніж у препаратах зовнішнього застосування.

Деякі призначувані таблетки від герпесу на губах здатні надавати виключно противірусну дію і показують хороші результати при будь-яких формах інфекції, включаючи хронічні. До таких ліків відносяться валтрекс, що вимагає лише дворазового вживання, і фармвір, чию ефективність можливо спостерігати після одноразової прийому необхідної дози.

Існує ряд таблеток, комбінує вплив на віруси з посиленням вироблення інтерферону. Застосування цих препаратів виправдано при помітному ослабленні захисних реакцій ураженого організму, особливо у випадках рецидивуючої інфекції. Ізопринозин виробляється на основі інозин пранобенокса і характеризується сильним імунностімулірующім дією. Активно використовується як допоміжний засіб при тяжких випадках інфекції. Алпизарин має рослинне походження, що допускає його вживання в педіатрії для профілактики рецидивів.

{/LikeAndRead}