Найефективніший засіб від герпесу

Найефективніший засіб від герпесуГерпес - це вірусне захворювання, яке багатьом знайоме неприємними висипаннями на губах згрупованих бульбашок, супроводжуване такими симптомами як - пощипування, свербіж, поколювання. Це простий герпес 1 типу - оральний, 2 тип - генітальний, відрізняється від свого побратима місцем локалізацією - на геніталіях.

Передаються віруси герпесу за допомогою прямого контакту з інфікованою людиною, через предмети побуту, від матері до плоду. До складу препаратів для лікування герпесу входить - ацикловір. Найефективніший засіб від герпесу - препарат Зовіракс.

Зовіракс зарекомендував себе як найефективніший засіб від герпесу. Препарат є противірусним засобом при лікуванні простого герпесу 1 і 2 типу, випускається у формі таблеток, порошку для ін'єкцій, крему і очної мазі для зовнішнього застосування.

{LikeAndRead}

Спосіб застосування

Крем Зовіракс наноситься протягом 5 днів на ділянку шкіри, який вражений вірусом герпесом, після закінчення цього часу, якщо висипання не зникли, продовжити лікування до 10 днів. Починати використовувати препарат якомога раніше, на початковій стадії, це сприятиме швидкому одужанню.

Таблетки Зовіракс приймають при лікуванні і профілактиці захворювання вірусом герпесу. Приймати таблетки дорослим по 5 разів на добу по 200 мг, з інтервалом в нічний час. Дітям віком до 2 років рекомендована разова доза становить - 100 мг.

Ампули - при приготуванні розчину для внутрішньовенного інфузійного введення препарат Зовіракс у формі порошку розлучається з водою для ін'єкцій і добре змішується до повного розчинення. Ін'єкція вводиться протягом години, у вигляді повільної внутрішньовенної інфузії.

  • Ампули 125 мг розлучаються з 5 мл води для ін'єкцій
  • Ампули 250 мг розлучаються з 10 мл води для ін'єкцій
  • Ампули 500 мг розлучаються з 20 мл води для ін'єкцій

Очна мазь тривідсоткова застосуються при лікуванні кератиту, який викликаний вірусом герпесу. Наноситься тонкою смужкою в кон'юктівіальний мішок 5 разів на добу дітям і дорослим.

Застосування препарату Зовіракс під час вагітності і в період лактації - як найефективніший засіб від герпесу

Вагітним жінкам препарат призначають тільки в тому випадку, якщо користь для матері перевищує ризик плоду. Препарат виділяється з грудним молоком.

Найефективніший засіб від герпесу Зовіракс є доступним засобом, який допоможе вам позбавитися від неприємних симптомів захворювання на герпес.

{/LikeAndRead}