Оксолінова мазь при герпесі

Оксолінова мазь при герпесіОсновний медикаментозної терапії при герпесі є призначення препаратів противірусної спрямованості, що відрізняються специфічною виборчої активністю. У значній частині випадків високу ефективність демонструють засоби, призначені для зовнішнього застосування, тоді як пероральні медикаменти призначаються виключно при важких формах протікання інфекції.

Багато сильнодіючі препарати останніх поколінь включають в свій склад речовини, неприпустимі до вживання в педіатрії або при лікуванні вагітних. Оксолінова мазь при герпесі залишається одним з небагатьох засобів, нешкідливих для даних категорій пацієнтів.

Принцип дії оксолінової мазі

Головним активним компонентом препарату служить оксолін - речовина синтетичного походження, що володіє доведеною противірусною активністю проти герпетичних вірусів. Механізм лікувальної дії інгредієнта заснований на дезактивації кислот, що входять до складу джерел інфекції.

{LikeAndRead}

При нанесенні на шкіру препарат не викликає токсичних і дратівливих ефектів, що дозволяє призначати його практично при будь-яких видах локалізації захворювання. Оксолінова мазь при герпесі може виступати не тільки в ролі лікарського засобу, але і як профілактичний захід при виникненні провокуючих інфекцію обставин.

Оксолінова мазь при герпесі: спосіб застосування

При виражених клінічних проявах захворювання мазь наноситься в 3% концентрації на уражені ділянки тричі на день. Курс лікування напряму залежить від тяжкості герпетичної інфекції та зазвичай становить від кількох тижнів до двох місяців. Профілактичне вживання оксолінової мазі диктує дворазове щоденне застосування протягом усього часу спалаху захворювання або впливу відомих факторів ризику.

Протипоказання і побічні ефекти

Незважаючи на відсутність офіційних даних про безпеку застосування препарату в педіатрії, багаторічний клінічний досвід засвідчує відсутність будь-яких негативних ефектів від призначення кошти дітям будь-якого віку.

Оксолінова мазь при герпесі не призначається виключно у разі індивідуальної непереносимості активного компонента або за наявності виражених алергічних реакцій на інші засоби.

{/LikeAndRead}