Як лікувати герпес на тілі

Як лікувати герпес на тіліОдним з поширених захворювань на тілі є герпес. Основними симптомами при цій патології вважається головний біль, підйом температури і при цьому все тіло покривається дрібної висипом. Трохи пізніше на шкірі з'являються набряки і легкі почервоніння, потім можна спостерігати прозорі бульбашки, налиті гноєм і кров'ю. Незабаром все це лопається і утворюється невелика скоринка.

Як лікувати герпес на тілі

Часом люди, які страждають цим захворюванням, задаються питанням, як лікувати герпес на тілі. Насправді існують різні сучасні препарати, мазі і настої для лікування даного захворювання. Для початку необхідно засвоїти, що треба бути максимально обережним у виборі партнера, також намагатися не контактувати з хворим герпесом.

{LikeAndRead}

Народна медицина

Є кілька способів лікування даної патології.

  • Непогано може допомогти камфорне масло, яким треба змащувати кожен пухирець окремо кілька разів на день.
  • Полегшити печіння допоможе лід, загорнутий у серветку, якщо бульбашка ще не утворився.
  • Більш надійним і перевіреним ліками буде настоянка прополісу. Вата, змочена таким настоєм, безсумнівно, допоможе усунути біль і печіння.
  • Лікувати герпес на тілі можливо за допомогою необхідних трав, таких як евкаліпт, ромашка і календула.
  • Простим і доступним методом лікування герпесу на тілі є постійне прикладання на ніч зубної пасти на уражену ділянку, паста буде злегка підсушувати герпес, і ранка помітно буде зменшуватися.
  • Прекрасним заспокійливим засобом для шкіри є настоянка меліси, також змоченим тампоном кілька разів необхідно прикладати до ураженого місця.
  • Досить ефективним засобом, як лікувати герпес на тілі, вважається часник, його треба злегка розтовкти, потім вичавити сік і прикладати на ранки. Прекрасним лікувальним ефектом відрізняється настій меліси на спирту, що теж благотворно впливає на шкіру.

Медикаментозне лікування

Як лікувати герпес на тілі, якщо з'явилися перші симптоми? Для цього необхідно приймати таблетки «Ацикловір», «Валацикловір», згідно прикладеної інструкції. Повністю позбавитися від цієї патології допоможе «Валокордин», якщо застосовувати його постійно при перших ознаках хвороби.

Для того щоб не захворіти герпесом в сезонний період, обов'язково потрібно підвищувати імунітет і приймати необхідні вітаміни. Профілактичним засобом для виключення даного захворювання є застосування необхідного щеплення.

{/LikeAndRead}