Як лікувати вірус герпесу

Як лікувати вірус герпесуКоротка характеристика хвороби

Герпес - вірусне захворювання, що вражає клітини людського тіла. При діленні клітин він атакує інші клітини із спадковою інформацією, яка на них знаходиться. Тому після зараження герпесом від нього неможливо позбутися. Герпес може передаватися як контактним, так і повітряно крапельним шляхом.

Всього існує 8 основних різновидів герпесу, серед яких найчастіше зустрічаються:

  1. Герпес на губах (більше 95% людей у всьому світі).
  2. Генітальний герпес.
  3. Герпес на тілі.

Як лікувати вірус герпесу: внутрішні методи лікування

Якщо ви приймете всі необхідні заходи для лікування хвороби, то ви зможете зменшити тривалість спалаху інфекції, що спостерігається у вас. Якщо ви ставите питанням, як лікувати вірус герпесу, то першим вашим кроком буде голодовка мінімум на 3 дні.

{LikeAndRead}

Для того щоб досягти кращих результатів, бажано комбінувати дієту з використанням свіжих соків і овочів (бажано вживати морквяний сік, додавши трохи соку буряка), з чашкою кави і клізмою на основі трав.

  • БГТ. Беручи до 4 капсул бутилового гідроксітолюіна (БГТ) в кол-ве 250 мг щодня, ви зможете протягом тижня позбутися всіх проявів герпесу. Приймаючи дану дозу БГТ, ви можете повністю зруйнувати частинки активного вірусу. Для профілактики захворювання потрібно приймати 1 капсулу щодня. БГТ повинен прийматися з їжею, яка містить жири.
  • Вітамін С. Вживання цього вітаміну - один з кращих способів, як лікувати вірус герпесу. Він приймається в кількості 10 тис. мг на день протягом десятиденного періоду. Великі дози вітаміну С є потужним засобом, переважною віруси.
  • Лізин. Дана амінокислота здатна звести до мінімуму наслідки генітального герпесу, проте досить слабо лікує герпес на обличчі. Лізин сприяє зменшенню і ослаблення кількості вірусу. За відсутності виразок рекомендується приймати щодня до 1000 мг лізину, за наявності їх - до 3000 мг. Лізин не можна поєднувати з БГТ, а також з горіхами, зерном і шоколадом.

Зовнішні методи лікування

Протягом продромального періоду бажано не приймати гарячих ванн, оскільки це може призвести до посиленого висипанню виразок, викликаних герпесом.

Холодні ванни. Відповідно з поширеною думкою, 15-хвилинний прийом холодних ванн призводить до зменшення дискомфорту. Для підсушування виразок також можна використовувати охолоджуючу вентиляційну сушарку.

Настоянка календули. Ви не знаєте, як лікувати вірус герпесу? Приймайте настоянку календули! У календули безліч цілющих властивостей. Її можна приготувати, щільно уклавши зібрані голівки квітів в скляній посудині, заливши горілкою. Вміст потрібно перемішувати щодня протягом двох тижнів, а потім процідити. Перш, ніж вживати настоянку, її потрібно розвести в 10 частинах води. Отримана настоянка наноситься на виразки тампоном, поки не пропаде свербіж.

Вітамін Е. Потрібно докладати його масляний розчин до виразок, коли ви помітите перші симптоми спалаху інфекції. За твердженням деяких фахівців, даний метод не тільки вирішує завдання, як лікувати вірус герпесу, але і уповільнює його розвиток надалі.

{/LikeAndRead}