Як позбутися герпесу назавжди

Як позбутися герпесу назавждиЗгідно зі статистичними даними, носіями герпетичної інфекції можуть вважатися близько 90% населення. Це захворювання здатне заподіяти значний дискомфорт, оскільки супроводжується утворенням великої кількості крихітних запалених виразок, наповнених рідиною. Зовнішніми проявами інфекції супроводжують відчуття свербіння або печіння.

Оскільки хвороба досить швидко трансформується в хронічну форму, багато хто шукає спосіб, як позбутися герпесу назавжди, пробуючи все нові препарати і народні засоби, хоча насправді мова повинна йти про ліквідацію причин, що сприяють розвитку недуги.

Причини активізації герпетичного вірусу

Відомо кілька факторів, які мають вплив на швидкість і частоту переходу вірусу герпесу в активну форму. Найхарактернішими є переохолодження, гіповітаміноз, зниження опірності організму. Чималий ризик захворювання виникає і у випадку не так давно перенесених інших інфекцій, регулярних стресових впливів, вагітності, посиленої випромінювання ультрафіолету. Крім цього, до стимулюючих обставин відноситься надмірне споживання алкоголю та сигарет.

{LikeAndRead}

Слід згадати, що в ряді випадків інфікування здійснюється ще в період новонародженості, коли вірус вторгається в організм з молоком матері. При такому варіанті, захворювання деякий час стримується за рахунок вродженого імунітету, але проявляється через рік, коли захисні механізми послаблюються.

Як позбутися герпесу назавжди

Незважаючи на те, що офіційна медицина говорить про неможливість повної ліквідації вірусу, шлях до розв'язання дилеми «як позбутися герпесу назавжди» існує і означає елементарне попередження розвитку інфекції.

Легкість зараження вірусами, що переносять дане захворювання, має на увазі необхідність ретельного дотримання норм індивідуальної гігієни. Особливо це актуально в періоди епідемій інших вірусних інфекцій. Важливою профілактичною мірою вважається і постійне зміцнення імунітету з допомогою полівітамінних комплексів. Крім цього належить уникати будь-яких контактів з хворим оточенням, а також скоротити споживання алкоголю і нікотину.

Якщо говорити буквально, то вирішити питання «як позбутися герпесу назавжди» не вийде, але звести число імовірнісних загострень до мінімуму цілком під силу будь-кому, при дотриманні найпростіших заходів профілактики.

{/LikeAndRead}