Як вилікувати герпес назавжди

Як вилікувати герпес назавжди             На планеті Земля вірусом герпесу заражено більше половини населення. Досить довго вчені з різних країн ламали голову - як вилікувати герпес назавжди. Хвороба вважається досить складною у процесі лікування, але позбутися її повністю цілком можливо.

Боротьбу радять починати в гострий період захворювання і обов'язково під наглядом фахівця. Симптоми герпесу проявляються висипанням. На шкірі формуються припухлості з рідиною всередині, почервонінням, неприємним печінням на місці утворилася виразки.

Як вилікувати герпес назавжди медикаментозним способом

При появі первинних симптомів потрібно використовувати противірусні препарати місцевого призначення. Наприклад, Ацикловір або Пенцикловір. Ліки зменшують площу висипання і полегшують неприємні відчуття - свербіж, печіння. Застосовувати їх потрібно не більше трьох днів.

{LikeAndRead}

Всередину лікар може призначити Валоцікловір або таблетки Ацикловіру. При пероральному прийомі активні речовини концентруються в крові і не дозволяють вірусу поширитися по всьому організму, полегшують симптоми, істотно зменшується термін лікування. Таблетки п'ють лише під час загострення і прояві герпесу на шкірі, після зникнення висипань противірусні рекомендують приймати по одній капсулі на добу для профілактики.

Не можна призначати собі ліки самостійно, обов'язково слід проконсультуватися з терапевтом або імунологом. Герпес найчастіше загострюється в період міжсезоння, коли імунітет людини істотно знижений.

Чудеса народної медицини або як вилікувати герпес назавжди без таблеток

Висипання на шкірі, спровоковані зниженням загального стану організму та імунітету, можна вилікувати без зайвих хімічних речовин. У першу чергу потрібен комплексний підхід - оздоровити тіло і дух.

Варто звернути увагу на загартовування, трав'яні настої, свіжовичавлені соки з овочів і фруктів, які ростуть у нашій широті - моркви, буряка, гарбуза, яблука. Більше перебувати на свіжому повітрі, приділяти увагу фізкультурі.

Наші прабабусі точно знали, як вилікувати герпес назавжди. Використовувалася горілка, вушна сірка для обробки виразок. Для прихильників більш консервативного лікування можна змащувати ранки соком алое або каланхое, ефірним маслом лимона, хвої, чайного дерева. Вони мають бактерицидну дію, подсушат ранки, прискорять процес загоєння.

{/LikeAndRead}