Як виглядає герпес на губах

Як виглядає герпес на губахЩоб відрізнити герпес від звичайної застуди, необхідно знати, як виглядає герпес на губах візуально. Зрозуміло, що зовнішній вигляд вельми несимпатичний. І досить сильно відрізняється від застуди.

Як виглядає герпес на губах і що це?

Герпес - вірусне і заразне захворювання, яке може проявитися після наступних факторів:

  1. Переохолодження
  2. Застуда (ГРВІ, ГРЗ)
  3. Менструація
  4. Неправильний раціон

Всі ці фактори (а іноді і в комплексі) впливають на імунітет людини. А ослаблений імунітет у свою чергу дає грунт для розвитку інфекцій, а також уразливість до вірусів різного типу. У тому числі і вірусу герпесу.

Вірусне захворювання умовно ділиться на кілька типів.

Першою стадією є саме «проста» застуда на губах. Захворювання заразне не тільки для інших людей, а й для самого носія застуди. Почавшись в одному кутку рота, вона може поширитися на всю поверхню губ.

{LikeAndRead}

Як виглядає герпес на губах, знають усі. Це безліч дрібних бульбашок, заповнених рідиною (прозорою або прозоро-зеленою). Починають висипання виявлятися не відразу. Спочатку людину мучить свербіж і роздратування на губах, які є провісниками герпесу. Потім з'являються почервоніння із зовсім невеликими бульбашками. Протягом пари днів вони зріють, після прориваються. Останньою стадією захворювання є поява скоринки, що утворилася там, де нариви прорвалися. Відпадає вона через пару-трійку днів.

Як впливає на організм і чим лікувати?

Вірус вражає внутрішні слизові оболонки, через них потрапляючи в кровоносну систему і лімфу. Небезпека полягає в тому, що герпес може передаватися не тільки через особистий контакт з носієм, але і через предмети загального користування, брудні руки або повітряно-крапельним шляхом.

Як виглядає герпес на губах зовні, може визначити кожен сам, а от за лікуванням варто звертатися до лікарів. Варто знати, що вірус, проникли в нервову систему і закріпився там, з організму вже не видаляється. Жоден антибіотик не допоможе позбутися від вірусу. Іншими словами: герпес вилікувати цілком можна, зате можна купірувати висипання на шкірі.

Зовні висипання найчастіше проявляються в холодну пору року, в період авітамінозу і простуд. Профілактикою може бути своєчасний прийом курсу вітамінів, противірусних препаратів і міжсезонні вакцини.

Люди, що знають, як виглядає герпес на губах, можуть зупинити поява гнійних пухирців ще на стадії їх зародження. Допомогти в цьому можуть як мазі місцевого застосування, так і таблетки, купирующие запальний процес.

{/LikeAndRead}