Зубна паста від герпесу

Зубна паста від герпесуГерпес в організм людини найчастіше потрапляє в ранньому дитинстві і знаходиться там постійно - в пасивному стані. Його неможливо знищити, оскільки, потрапляючи в організм, він розташовується в генетичному апараті.

Активізується герпес у всіх випадках, коли знижується імунітет людини - в «критичні» дні, при застуді, під час вагітності, в стресових ситуаціях. Але іноді він дає про себе знати і без видимих причин.

Захворювання протікає в чотири етапи. Спочатку з'являється печіння, потім - бульбашка. На третій стадії цей пухирець лопається і витікає рідина, що містить вірус. На місці пухирця утворюється виразка, яка згодом засихає, утворюючи корочку.

Чи допомагає зубна паста від герпесу?

Для лікування герпесу існує безліч засобів, які пропонує і традиційна, і народна медицина. Нікого давно не дивує факт, що різні недуги часто лікуються зовсім несподіваними засобами. Один з таких засобів - зубна паста від герпесу.

{LikeAndRead}

Один з варіантів - на уражену ділянку радять нанести тонкий шар зубної пасти і чекати, поки вона висохне. Разом з пастою буде висихати і болячка герпесу. Процедуру слід повторювати, поки болячка відпаде разом з пастою. А якщо процедури із зубною пастою розпочати до появи бульбашки, в стадії печіння, то бульбашка може і не з'явитися.

Інший варіант - на стадії печіння змастити шкіру, потримати 20 хвилин і змити теплою водою. Якщо з'явився пухирець, чинити так само. Лікування продовжувати протягом доби, але не довше.

Прихильники, які вважають, що зубна паста від герпесу ефективна, все-таки попереджають, що вона небезпечна, оскільки можливе виникнення алергічних реакцій.

Як уникнути герпесу

Якщо загострення герпесу відбуваються часто і висип з'являється на різних ділянках тіла, настав час серйозно подумати про стан організму. Почати слід від імунологічного обстеження та перевірки стану кишкової мікрофлори. Якщо людина страждає дисбактеріозом, стійкість його організму знижується. А якщо є порушення роботи ендокринної або нервової системи, то зубна паста від герпесу вже точно не допоможе. Обов'язково потрібно проконсультуватися з фахівцем. Герпес цілком може виявитися симптомом хвороби серйозніше.

Щоб уникнути активації герпесу, слід зміцнювати імунітет, уникати стресів, правильно харчуватися, приймати вітаміни і висипатися. Всі ці заходи не залишать герпесу жодних шансів.

{/LikeAndRead}