Швидке лікування герпесу на губах

Швидке лікування герпесу на губахГерпес на губах - це хвороба, викликана вірусами. Отже, швидке лікування герпесу на губах досяжно при лікуванні противірусними препаратами або засобами народної медицини.

Лікування герпесу на губах противірусними засобами

Для лікування від герпесу на губах можна застосовувати без призначення фахівця противірусні ліки на основі ацикловіру. Серед них широко відомий Зовіракс. Форма випуску Зовіраксу - 5% крем, препарат хороший тим, що проникає тільки в уражену вірусом клітину, здорові клітини при його використанні не страждають.

Швидке лікування герпесу на губах при важких формах забезпечується прийомом противірусного препарату внутрішньо у вигляді таблеток і зовнішньо, наносячи крем на уражену герпесом ділянку губи. Також для лікування герпесу існують і вітчизняні засоби, на основі ацикловіру. Це - «Ацикловір - Акрі», а також для боротьби з герпесом можна придбати спеціальну помаду - «Антігерпес». Є й більш ефективні препарати - «Валацикловір» і «Фамвір», але вони відпускаються тільки за рецептом лікаря.

{LikeAndRead}

Швидке лікування герпесу на губах засобами народної медицини

  • Вилікуватися від герпесу можна за допомогою такого простого речовини, який є в наявності у кожної господині, як сода. Для цього рекомендують закип'ятити воду, приблизно півсклянки, коли вода закипить, додати в неї одну чайну ложку соди, потім прибрати з вогню, намочити в цьому розчині ватний тампон і прикладати на губи.
  • Швидке лікування герпесу на губах забезпечує чай. Для цього необхідно опустити ложку в щойно заварений гарячий чай, почекати поки вона гарненько нагріється і прикласти до губ. Проводити процедуру радять по кілька підходів на день і успіх вам забезпечений.
  • Також побороти герпес допоможе лід. Потрібно дістати з морозильної камери шматочок льоду, загорнути в яку-небудь тонку ганчірочку і прикладати до хворого місця протягом 10 хвилин.
  • Швидке лікування герпесу на губах забезпечить і звичайна кухонна сіль. З цією метою невелику кількість солі необхідно прикласти до ураженої ділянки, через деякий час докласти ще трохи солі знову.
  • Ще один спосіб боротьби з герпесом на губах - яєчна шкаралупа. Плівка, яка знаходиться на внутрішній її стороні - прекрасний протизапальний засіб. Потрібно всього-навсього від'єднати цю плівку і прикласти до хворого ділянці. Результат вас порадує.

{/LikeAndRead}