Геморой у жінок причини і лікування

Геморой у жінок причини і лікування          На таке питання, чи буває геморой у жінок, існує цілком конкретна відповідь. Звичайно ж, буває. Крім того, варто зауважити, що в деяких ситуаціях з жінками трапляється така неприємність значно частіше, ніж з чоловіками. Причому симптоми даного захворювання нічим не відрізняються ні у чоловіків, ні у жінок. А що ж до причин, то у прекрасної половини людства вони дещо різняться.

Отже, в даній статті будуть детально розглянуті причини виникнення геморою у жінок, а так само, як лікувати геморой після пологів.

Геморой у жінок. Причини

Через що виникає геморой, чому саме жінки схильні подібного недузі більшою мірою?

  1. Найчастіше «жіночі» професії безпосередньо пов'язані з довгим перебуванням на ногах або сидінням. Адже переважна більшість жінок перебуває серед перукарів, бухгалтерів, продавців. Дані професії привертають до застою крові в судинах малого тазу та нижніх кінцівках, що згодом може привести до геморою.
  2. Нарівні з чоловіками, сучасні жінки водять машину, в результаті відмова від ходьби призводить до того, що геморой у жінок також актуальне, як у чоловіків.
  3. Зважаючи жіночої емоційності, психологічна причина геморою властива саме прекрасній статі.
  4. Постійне прагнення до ідеальної фігури сприяє тому, що жінки вдаються до допомоги всіляких дієт, в результаті яких нерідко відбувається порушення стільця. Одна з найбільш поширених причин геморою - це запор.
  5. Ще однією специфічною причиною виникнення геморою є вагітність і наступні пологи.

Лікування геморою

Як правило, в залежності від симптомів, що протікають спільно з гемороєм, проводиться лікування або народними засобами, або лікарськими препаратами.

{LikeAndRead}

Найбільшою ефективністю з лікарських препаратів відрізняються мазі і свічки, до складу яких входять знеболюючі, протинабрякові, підсушують, протизапальні компоненти, а також речовини, що перешкоджають появі тромбів і поліпшують кровообіг у вузлі.

Крім того свічки допускається використовувати як при внутрішніх вузлах, так і при зовнішніх, а от мазі рекомендується застосовувати при зовнішньому геморої.

Для тих, хто віддає перевагу лікуватися народними засобами, існує безліч рецептів народної медицини.

Жіночий геморой не є рідкістю, проте з ним все ж можна боротися. Звичайно, найкраще не допускати його появи, при цьому досить лише усунути основні фактори ризику.

{/LikeAndRead}