Таблетки від геморою Детралекс

Таблетки від геморою ДетралексТаблетки від геморою Детралекс містять мікронізованими флавоноїдного фракцію, що складається з 10% гесперидину і 90% діосміну. Це спеціальні витяжки із сировини рослинного походження. Допоміжними речовинами в препараті стали мікрокристалічна целюлоза, глецерол, стеарат магнію, окис заліза, желатин та інші.

Дія препарату Детралекс

Таблетки від геморою Детралекс здатні скорочувати лабільність (функціональну рухливість) венозних стінок. Відповідно, стінки судин втрачають свою властивість до надлишкового розтягування. Позитивний вплив доповнюється збільшенням відтоку лімфатичної рідини. Цим знижується набряклість, і знімаються хворобливі прояви. Також спостерігається тимчасове розсмоктування тромбів у венозних судинах і капілярах.

{LikeAndRead}

Мікронізована форма значно підвищує всмоктуваність препарату в кровотоці і прискорює лікувальний вплив. Абсолютна більшість спостерігалися пацієнтів відзначають зникнення супутніх геморою симптомів протягом перших 24 годин. У кожного десятого пацієнта симптоматика проходить протягом 72 годин. Менше 2% хворих людей відзначили, що для зняття больових відчуттів їм знадобилося близько 5 днів.

Дозоване застосування таблеток від геморою Детралекс

Рослинне походження флавоноїдних витяжок препарату гарантує безпеку для організму людини. Але повного позитивного результату вдається досягти тільки дотриманням рекомендацій лікарів.

Дозоване застосування при хронічній формі геморою зводиться до використання простої схеми прийому з інтервалом в 12 годин. Такий інтервал відмінно підходить для прийому препарату під час сніданку вранці і вечері ввечері. У середньому між ними проходить саме стільки часу. Разово приймається одна таблетка. Прийом препарату з їжею дозволяє досягати високої його концентрації в кровотоці.

На десятий день лікування вводиться інша схема: одночасний прийом двох таблеток під час ранкового сніданку. Вечірній прийом відміняється. Весь курс лікування може становити до 45 днів.

Таблетки від геморою Детралекс при гострій формі приймаються 3 рази протягом доби разом з їжею. Одноразова доза - 2 таблетки. Перший етап прийому починається за кілька днів до рецидиву. Після тижня прийому препарату дози знижуються за рекомендацією лікаря.

{/LikeAndRead}