Свічки з красавкой при геморої

Свічки з красавкой при гемороїГеморой - проблема дуже делікатна. Однак лікувати його, як і всі захворювання, просто необхідно. У будь-якій аптеці можна знайти масу препаратів для вирішення цієї проблеми. Ректальні свічки - найпоширеніше і зручний засіб для лікування даного захворювання, зняття набряклості і хворобливості. Одними з кращих вважаються свічки з красавкой.

Супозиторії з екстрактом беладони призначають при лікуванні різних видів геморою і анальних тріщин. Їх використовують і в якості основного засобу терапії, і в комплексі з іншими препаратами. Застосовують свічки з красавкой при геморої і для досягнення швидкого знеболюючого ефекту.

Екстракт беладони

Беладона - це трав'яниста рослина, яка містить алкалоїди (органічні сполуки, у великих дозах є отрутами, у малих - ефективними ліками різної дії). Препарати з екстрактом беладони широко застосовують у медицині як болезаспокійливих і спазмолітичних засобів. Саме завдяки цим властивостям даний екстракт входить практично в усі свічки для лікування геморою.

{LikeAndRead}

Основні діючі речовини екстракту - атропін, скополамін і гиосциамін. Ці речовини блокують холінорецептори, що призводить до зниження їх чутливості до ацетилхоліну і проведення імпульсів до нервових структурам.

Під час застосування препарату ректально він взаємодіє з рецепторами м'язів прямої кишки, в результаті чого відбувається зниження больових відчуттів і тонусу; спазми в прямій кишці купіруються.

Як застосовувати свічки з красавкой при геморої?

Найчастіше ректальні свічки ставляться ввечері після клізми або мимовільної дефекації з обов'язковим проведенням гігієнічних заходів. Насамперед, свічка звільняється від контурної упаковки, а потім вводиться глибоко в задній прохід. Процедуру цю слід проводити без зволікання, щоб уникнути танення свічки в руках. Після введення препарату рекомендується півгодинний спокій в лежачому положенні. Свічки застосовують кілька разів на добу, згідно інструкції і рекомендацій лікаря.

Під дією температури тіла свічка тане і всмоктується судинами, активні речовини потрапляють у кров, надаючи необхідну дію.

Застосування супозиторіїв з красавкой протипоказано пацієнтам з аденомою простати і глаукомою.

При вагітності та під час грудного вигодовування препарат може застосовуватися тільки за призначенням лікаря після оцінки можливих ризиків.

{/LikeAndRead}