свічки від геморою Ніжфарм

свічки від геморою НіжфармЛікування геморою можна проводити двома методами - консервативним або оперативним. Консервативний спосіб лікування застосовується на ранніх, ще не запущених стадіях розвитку хвороби. Фармакологією було розроблено декілька форм лікарських засобів, успішно застосовуються при лікуванні геморою. Найбільш дієвою формою були визнані свічки від геморою.

Дуже якісними і недорогими свічками від геморою є свічки виробництва «Нижфарм».

Свічки від геморою Ніжфарм

Ректальні свічки (супозиторії) при геморої є не тільки дієвим, але і зручним у застосуванні засобом - тверді при кімнатній температурі, при введенні свічки всередину тіла вони тануть і починають місцево впливати на проблемну зону.

Свічки від геморою Ніжфарм представлені кількома видами препаратів.

{LikeAndRead}

  • Анузол - свічки, в основі яких лежать активно діючі компоненти екстракту беладони, сульфату цинку і вісмуту трібромфенола. Застосовують як при внутрішньому, так і зовнішньому геморої.
  • Анестезол - до його складу входять бензокаин, субгалат вісмуту, оксид цинку і ментол. Засіб не рекомендується застосовувати дітям у зв'язку з маловивченими даними безпеки в цій категорії населення.
  • Свічки з обліпиховою олією - є препаратом рослинного походження. Тому не має особливих протипоказань. Дозволені до застосування як дітям, так і вагітним і годуючим жінкам.
  • Натальсід - гомеопатичний засіб. Активною речовиною в ньому є альгінат натрію - природний полісахарид, який зі бурих морських водоростей. Не протипоказане у період вагітності та лактації. Є й дитячі свічки.
  • Проктозан містить буфексамак, субгалат вісмуту, діоксид титану, гідрохлорид лідокаїну. Не рекомендоване вагітним і годуючим жінкам.

І це не весь перелік ректальних коштів, що випускається для лікування геморою даним виробником.

Правильне застосування свічок від геморою

Свічки від геморою Ніжфарм спрямовані на місцеве лікування захворювання: зняття больового синдрому, тромбозів, запалення вузлів і кровотечі. При виборі свічок необхідно враховувати переважання якого симптому захворювання і застосовувати відповідні препарати.

Найкраще ставити свічки після акту дефекації і проведених гігієнічних процедур. Свічку потрібно вводити так, щоб вона не «провалювалася» в пряму кишку, а залишалася в анальному каналі. Тому підстава свічки рекомендується притримувати серветкою до її розчинення. Після постановки свічки потрібно побути в лежачому положенні близько півгодини.

{/LikeAndRead}