Свічки від геморою для годуючих

Свічки від геморою для годуючихНерідким явищем у жінок в період виношування дитини, відразу після пологів та в період годування груддю вважається поява геморою. У всіх цих випадках повинні застосовуватися різні методи лікування. Так, існують ліки, застосування яких вкрай протипоказано при лактації (на увазі утримання великого числа токсинів), однак при вагітності часто застосовуються, адже плацента здатна захистити дитину від шкідливої дії лікарських речовин.

Свічки від геморою для годуючих

Якщо вже захворювання проявилося, і вже тим більше - в повну силу, ніяк не обійтися без спеціалізованих медичних препаратів.

Часто молоді мами вибирають обліпиховий свічки від геморою для годуючих. Крім того можна використовувати свічки:

{LikeAndRead}

  • Реліф-Адванс (використовується під час вагітності та в період годування груддю, використовувати можна тільки під контролем лікаря). У складі цих свічок є речовина фенілефрин - прекрасне судинозвужувальну, на основі якого випускають навіть судинозвужувальні краплі в ніс для немовлят. При ярковираженной болю краще використовувати «Реліф-Адванс», у складі якого знаходиться речовина бензокаин, що володіє анестезуючим ефектом, але при цьому практично не всмоктується в кров.
  • Свічки з анестезином. Такі свічки добре знімають гострий біль завдяки наявним у ньому бензокаїну і ментолу. Добре знімає запалення. В'яже і трохи підсушує.
  • Гепатромбін Г (не небезпечні для дитини в період лактації, найбільш ефективні, не рекомендуються для використання в перші місяці вагітності, випускаються і у формі мазі). У складі цих ліків є гормон преднізалон (знімає набряк, запалення), речовина для розрідження крові гепарин та анестетик місцевої дії полідоканод.
  • Прокто-Гливенол (використовується при вагітності і в лактаційний період, випускаються і у формі мазі і свічок, не рекомендуються для використання в перші місяці вагітності)

На додаток до цих лікарських препаратів можна пити протівогемарроідальний чай, у складі якого в необхідних пропорціях є коріння солодки, листя сени, трава деревію, плоди коріандру, кора крушини. Такий чай надає проносне, протизапальну, кровоспинну дію.

Будь-яке лікування має супроводжуватися рясним питтям (від 1,5 до 2 літрів рідини на день) і оглядом лікаря.

{/LikeAndRead}