Свічки від геморою для вагітних

Свічки від геморою для вагітнихГеморой - хвороба, яка доставляє масу незручностей і страждань. Може зробити життя людини нестерпно болісною. Ну, а у вагітної жінки ще й спровокувати масу ускладнень. Чи можна і як лікувати геморой у жінок в період вагітності? Чи є спеціальні свічки від геморою для вагітних?

Способи лікування геморою

Існує два основних ефективних лікування: оперативний і консервативний. Оперативний метод полягає в тому, що вузли вен иссекаются за допомогою лазера або припікаються коагулятором. Цей метод дуже травматичний. У більшості випадків пацієнтові доводиться проходити довгий шлях реабілітації. При вагітності оперативний метод застосовують у виняткових випадках. І то лише за життєвими показаннями. Занадто високий ризик завдати пошкодження органам в малому тазу. А післяопераційне запалення може спровокувати родову діяльність, а післяопераційні проблеми з природним випорожненням кишечника можуть спровокувати стан гестозу (складного токсикозу вагітних). Також питання анестезії. Навіть суперсучасні препарати не виключають ризик негативного впливу на розвиток і стан плода.

{LikeAndRead}

Свічки від геморою для вагітних

Другий спосіб лікування геморою - це консервативний. У сучасній фармакології є величезний арсенал препаратів для лікування геморою. У більшості - це ректальні свічки. Ці медикаменти здатні усунути неприємні симптоми хвороби: печіння, свербіж, тягнуть болі. Також у свічки входять речовини, які зміцнюють стінки судин.

Є й спеціальні свічки від геморою для вагітних. Медикаментозна формула багатьох свічок від геморою не дозволяє проникати активним речовинам через плацентарний бар'єр. Відсутність агресивного впливу виключає можливість травматизації області промежини. Що не вплине на життєво-важливі видільні функції кишечника. Також відсутня ймовірність спонтанного виникнення пологової діяльності.

Застосування свічок від геморою дає стійку позитивну динаміку вже після одного-двох курсів. Вони прості в застосуванні. Немає необхідності в особливих навичках при застосуванні свічок самостійно. Враховуючи всі плюси застосування свічок від геморою, а також відсутність протипоказань для застосування в період вагітності - це найоптимальніший метод терапії в лікуванні геморою у вагітних жінок.

{/LikeAndRead}