Свічки від внутрішнього геморою

Свічки від внутрішнього гемороюПричини виникнення внутрішнього геморою

Геморой - гіпертрофія вен біля анального отвору. Існують різні класифікації геморою.

Внутрішній геморой - стадія звичайного геморою, при якій збільшуються вени заднього проходу. Найбільш часто внутрішній геморой зустрічається у людей, які малорухливі, мають сидячу роботу, а також у жінок під час вагітності або після пологів.

Процес появи геморою протікає поступово, тому його лікування на ранній стадії буде достатньо ефективним.

При появі перших ознак внутрішнього геморою, таких як свербіж або печіння в анальному отворі, а також при появі кровотечі після акту дефекації потрібно негайне лікування.

Свічки від внутрішнього геморою, їх переваги та види

Найбільш ефективно використовувати свічки від внутрішнього геморою, так вони є найбільш швидким способом лікування. Найвідоміші виробники таких свічок пропонують продукцію на основі натуральних компонентів.

{LikeAndRead}

Будь-яке з засобів буде ефективно, відмінність лише в тому, як те, чи інше засіб буде впливати на гемороїдальні вузли. Завдання у засобів одна - зменшити біль і відчуття дискомфорту, а також зупинити захворювання.

Перевага використання свічок від внутрішнього геморою від інших способів лікування полягає в наступному, по-перше, лікарські речовини моментально потрапляють у кров. По-друге, свічки не мають запахів, що знижує ризик ймовірності алергічних реакцій. По-третє, свічки досить прості у використанні, що має значення для людей похилого віку. По-четверте, свічки безболісні у використанні і служать, як знеболюючий засіб.

Використовуючи свічки від внутрішнього геморою, можна знизити біль, запобігти кровотечі і посприяти загоєнню тріщин в області анального отвору.

При виборі певного виду свічок слід звернутися безпосередньо до фахівця, так як склад свічок різний і який саме препарат показаний, зможе визначити лише проктолог.

  • При гострому геморої використовують свічки, які містять новокаїн і анестезин, так як вони сприяють зменшенню больових відчуттів.
  • У разі сильної кровотечі слід вибирати препарати з використанням хлористого кальцію, дицинона і вікасолу. Такі свічки поліпшать згортання крові і, що утворилася в результаті фібринових плівка, блокує ділянки, що кровоточать.
  • Свічки на основі рослинних трав знімають запалення і сприяють загоєнню.

У зв'язку з усім перерахованим вище можна зробити висновок, що при перших ознаках появи внутрішнього геморою, рекомендується звернутися до фахівця, тому що тільки при правильному виборі свічок можна домогтися позитивного результату лікування.

{/LikeAndRead}