Перша допомога при геморої

Перша допомога при гемороїОднією з найпоширеніших і делікатних проблем, з якими стикається здоров'я людини, є проблема виникнення геморою.

Геморой - це запалення так званих гемороїдальних вузлів. Більшість людей навіть і не знають про те, що вони існують до певного моменту. Неправильне харчування, шкідливі звички, переохолодження організму, велике фізичне навантаження, вагітність і пологи - це лише мала частина причин появи геморою.

Симптоми геморою

Під час дефекації відчувається біль, поява запаленої області ануса, кров на туалетному папері, з'являється свербіж - це найбільш типово для геморою хронічного. Додатково до цього, під час гострого геморою виникає різкий і досить тривала біль в анусі. Але за місцем виникнення геморой може бути як зовнішнім, так і внутрішнім.

{LikeAndRead}

Зовнішній, звичайно ж, визначити легше, та і виявляється він менш болісно. Але під час внутрішнього геморою людина стикається з сильними больовими відчуттями і великою кількістю крові, що виділяється.

І тому така дуже важлива проблема вимагає негайної допомоги.

Перша допомога при геморої

При болю в анус і запаленні гемороїдальних вузлів необхідно негайно лягти в ліжко. І подальша дія полягає у виборі найбільш оптимального способу усунення (зняття) неприємних симптомів - це сама перша допомога при геморої.

Спосіб заснований на застосуванні свічок з різними природними компонентами.

Зняти біль і печіння, а також усунути запалення, допоможуть свічки з чистотілом.

Ті свічки, до складу яких включено кора дуба, загоюють тріщини в прямій кишці за допомогою збільшення кровообігу даної області.

Гарбузова олія надає очищаючу дію на кишечник, а також відновлює слизову оболонку. Перша допомога при геморої безпосередньо пов'язана з усунення запору. Тому ті свічки, основою яких служить масло гарбуза, тут найбільш актуальні.

Після кожної дефекації можна приймати сидячі (гарячі) ванни по 15-20 хвилин. Цей метод усуне біль і що з'явилися набряки.

Трохи зняти пухлина допоможуть кубики льоду. Їх на короткий час потрібно докласти до запаленого місця.

Не слід забувати і про такі корисні способи, як застосування свічок Фітораксіна (при поліпах) і різних гемороїдальних чаїв.

Перша допомога при геморої - це, перш за все, виявлення причини. Тут допоможе медицина. Але кожен може почати діяти відразу при виникненні симптомів. Потрібно повністю переглянути свій раціон, спосіб життя, відмовитися від великих навантажень. Тобто повністю виключити причину появи даної проблеми. Тоді перша допомога при геморої більше ніколи не знадобиться.

{/LikeAndRead}