Знеболюючі свічки при геморої

Знеболюючі свічки при гемороїСвічки - одна з форм препарату, що забезпечує добре всмоктування речовин порівняно зі звичними формами застосування. Зокрема, знеболюючі свічки при геморої дозволяють активним речовинам потрапляти в кровотік, минаючи печінку, в кількості 80% від загального числа, решта ж метаболізується в печінці. При пероральному вживанні, як правило, печінка не пропускає практично нічого в кров, доки не дезактивує. В результаті знеболювальні речовини втрачають свою ефективність. Плюс до того їх швидкість попадання в кровотік при такому способі вживання буде нижче, ніж через всмоктування в слизовій товстого кишечника.

В даний час застосовується багато способів для лікування геморою (ванночки, примочки, мазі), проте ж, найефективнішим способом є застосування свічок. До того ж багато з них мають комбінованим дією, що включає і знеболення, і лікувальне (протизапальну, гемостатичні) дію.

{LikeAndRead}

Види знеболюючих свічок

Добрими знеболювальні якостями володіють свічки з красавкой (мається на складі майже всіх свічок), обліпихою, прополісом (має протизапальну властивість, відновлює стінку кишки).

На жаль, багато молоді мами, не володіючи належною інформацією, бояться їх застосовувати, оскільки необхідно годувати дитину, а препарати, що входять до складу свічок, можуть, на їх думку, негативно впливати на лактацію. Це абсолютно неправильно, оскільки є великий ряд свічок, жодним чином не впливають на процес молокоутворення.

Всі перераховані вище типи свічок якраз потрапляють під цю категорію. До того ж, існують свічки з календулою, яких вистачає поставити раз на ніч, щоб досягти лікувального ефекту.

Свічки Проктоглівенол - хороший препарат, що володіє і лікувальним (знімає запалення, відновлює мікроциркуляцію, забезпечуючи зняття больового ефекту при дефекації), і знеболюючою дією.

Відмінним препаратом для знеболювання є Реліф, дія якого полягає у відтоку крові від пошкоджених тканин і зняття печіння, свербіння. Що стосується молодих матерів, існує ще один з варіантів свічок - Натальсід. Вони не володіють ні найменшої гормональної активністю і не становлять загрози для годуючої матері або дитини.

Знеболюючі свічки при геморої - Важлива складова лікування, оскільки зняття больового синдрому та поліпшення якості життя - один з факторів якнайшвидшого одужання. Звичайно, щодо кожного препарату є діаметрально протилежні думки, тому варто все ж не займатися самолікуванням, а звернутися до лікаря, який підкаже, як вчинити в тій чи іншій ситуації.

{/LikeAndRead}