Народні способи лікування геморою

Народні способи лікування гемороюГеморой - це захворювання вен в прямій кишці, що приводить до їх розширення. Чинників виникнення геморою досить багато, від сидячого способу життя, до спадковості. Набряклі вени, або шишки, можуть утворюватися як всередині прямої кишки, так і майже у поверхні. При цьому захворюванні людини супроводжує сильний біль і свербіж у заднього проходу. Іноді біль поширюється в спину і голову.

Народні способи лікування геморою

Перше народний засіб, який ми розглянемо, стане овоч, що росте в кожному саду або городі. Це картопля. При лікуванні картоплею радять вистругати з плоду свічку, довжиною з палець. Вставити цю свічку в задній прохід. Вставлена свічка залишається на весь день. Перед тим як вставити нову картопляну свічку, слід проспринцюватися водою пряму кишку з гумового балона. Застосування таких свічок гарантує одужання через пару-трійку днів.

{LikeAndRead}

У разі, якщо геморойні шишки вилізли назовні, радять застосувати такі народні способи лікування геморою: натерти червоний буряк і моркву на тертці, перемішати і обернути цю суміш тканиною. Сік цієї суміші швидко усуне біль, а також посприяє зворотного повернення шишок.

Якщо шишки розбухнули так, що застосування попереднього кошти не допомогло, то слід прорвати ці шишки наступним способом. Слід зробити припарки з гарячих висівок або ж використовувати замість них овес. Коли шишки прорвуться, слід до них прикласти тканину, намочену водою з таніном. Після процедури тріщини прямої кишки змащувати чистим ихтиолом один раз на день до повного загоєння.

Іноді геморой вдається вилікувати всього лише прикладанням холодних примочок на 2 хвилини. Цю процедуру слід повторювати 4 рази на день. Після чотирьох днів починають прикладати кубик льоду, загорнутий в ганчірочку. Біль разом з гемороєм проходить. Народні способи лікування геморою відмінно допоможуть вам при профілактиці захворювання, а також полегшать гострий біль.

Інші народні ради

При геморої слід пити замість чаю і води відвар підмаренника жовтого. Він допоможе зняти больові відчуття, а через кілька місяців геморой повністю зникне. Таким же благотворним дію має сік зрілих плодів горобини. Його потрібно приймати по чверті склянки тричі на день.

При захворюванні гемороєм рекомендується їсти: картопля, рис, моркву, рибу. Дуже буде корисний мед. При запорі найкраще допоможе настій з олександрійського листа, інші проносні лише викличуть ще більше сильні болі.

Туалетним папером при запорах користуватися забороняється, найкраще підійде волога ганчірка. Тужитися категорично заборонено.

Тепер ви знаєте, як полегшити першу біль при геморої, використовуючи народні способи лікування геморою.

{/LikeAndRead}