Мазь троксевазин при геморої

Мазь троксевазин при гемороїГеморой - захворювання досить болісне, здатне принести чимало страждань. Способів боротьби з цією болячкою винайдено чимало, починаючи з лікарських препаратів і закінчуючи хірургічними операціями. Для зняття запалення і зменшення болю широко застосовуються різні свічки, мазі та гелі. Для лікування геморою на стадії загострення слід віддати перевагу мазям, так як вони більш ефективні при випаданні гемороїдальних вузлів із прямої кишки.

Фармакологічні властивості Троксевазин

Досить успішно застосовується мазь троксевазин при геморої, так як вона робить венотонізуюча, протизапальну дію, покращує циркуляцію венозної крові, знімає набряклість. Мазь знижує здатність тромбів збиратися в уражених областях стінок вен і склеюватися в конгломерати. Троксевазин робить благотворний вплив і на капіляри.

{LikeAndRead}

Троксевазин - лікарський препарат; відноситься до групи вітаміну Р, що підсилює дію на стінки судин аскорбінової кислоти через придушення її окислення. Значно полегшує пов'язані з гемороєм симптоми - свербіж, біль і кровотеча.

Чи ефективна мазь троксевазин при геморої?

ФГУ ГНЦК Росздрава були проведені клінічні дослідження, в результаті яких встановлено, що препарат троксевазин ефективний в комплексній терапії при лікуванні різних форм геморою. Мазь призначається двічі на день з одночасним прийомом Троксевазин в капсулах протягом десяти днів. У пряму кишку мазь не вводиться, її наносять на ватний диск або марлевий тампон і прикладають до тромбірованном гемороїдальних вузлів в періанальної області. Після проведеного курсу лікування болючість, запалення і набряк йдуть, гемороїдальні вузли розм'якшуються і зменшуються.

Троксевазин надає найбільш виражений ефект при періанальній гематомі. У результаті використання препарату протягом десяти днів симптоми хвороби повністю зникають або істотно знижуються, йдуть больові відчуття і зменшуються розміри вузла. Місцева дія мазі троксевазин нормалізує проникність кровоносних судин і їх тонус, сприяє регенерації пошкоджених тканин і зменшує ексудацію.

Троксевазин, мабуть, найефективніша мазь при «мокрому» довго не гоїлися геморої.

Відмітна особливість і безперечна перевага всіх мазей в їх м'якому обволікаючому дії, завдяки якому вже з перших днів застосування настає значне поліпшення самопочуття пацієнта.

{/LikeAndRead}