Лікування і профілактика геморою

Лікування і профілактика гемороюЗ цією проблемою стикається кожна четверта людина. При цьому до лікаря звертається лише третина від усієї кількості захворілих. Інша кількість захворілих воліють проводити самостійне лікування та профілактику геморою.

Що таке геморой?

Сьогодні однозначно доведено, що геморой - це небезпечне хронічне захворювання, яке неможливо вилікувати безповоротно. Описуючи дане захворювання в двох словах, його можна характеризувати, як варикозне запалення кровоносних вузлів, які розташовані в нижньому відділі кишечнику.

Як проводиться лікування та профілактика геморою?

Почнемо зі способів лікування захворювання.

Перший спосіб - оперативне лікування. В даний час його використовують тільки в разі крайньої необхідності. Операцію по корекції випадіння запалених вузлів проводять двома способами: за методом Лонго і ТГД. Всі операції проводяться при повному анестезування або при введенні анестезії в хребет з знеболенням тільки тазового відділу.

{LikeAndRead}

Наступний метод - медикаментозне лікування. При лікуванні медикаментами використовують два види препаратів: одні покращують циркуляцію крові, а інші підвищують тонус вен. Для поліпшення руху крові в тазовому відділі рекомендують використовувати наступні медикаментозні препарати: Постерізан, Ауробін, Гепатромбін Г, нефлюан та інші. Для підтримки тонусу вен і капілярів використовують такі препарати: Венорутон, мафінід, левасін і так далі.

Для підвищення ефективності даного методу лікування та профілактика геморою повинні проводитися одночасно.

Тепер поговоримо про профілактику геморою

Профілактика - це не просто дотримання певної дієти, але й обов'язкові фізичні вправи.

Для профілактики даного захворювання підійдуть будь-які вправи, які зміцнюють м'язи малого тазу. Наприклад, виберіть 5-6 основних вправ і об'єднайте їх в один комплекс. Кожна вправа виконують по 7-8 разів.

Самим універсальним вправою для профілактики геморою є «велосипед». До того ж це вправа відомо всім з дитинства. Наступна вправа - це розтяжка зі зміною опори. Далі не забудьте про нахили, а от присідання - це варіант не для всіх. Правда, їх можна замінити напругою сідниць, сидячи на стільці.

Слідкуйте за своїм здоров'ям, ведіть активний спосіб життя і лікування та профілактика геморою залишиться тільки теорією!

{/LikeAndRead}