Лікування геморою при лактації

Лікування геморою при лактаціїЗа статистикою, виникнення геморою після пологів досить актуальна проблема для 80% жінок. Лікування геморою при лактації може здійснюватися за допомогою народних засобів або спеціальних лікарських препаратів, але обов'язково має бути безпечним як для мами, так і для її малюка.

Лікувальне харчування

Дієта з великим вживанням кисломолочних продуктів, підвищеною кількістю клітковини і рідини здатна значно поліпшити стан при геморої. Клітковина нормалізує перистальтику кишечника і знижує ризик виникнення небажаних запорів. Але слід врахувати, що деякі фрукти і овочі, що містять її, можуть викликати алергію або здуття і коліки у дитини. У цьому випадку їх можна замінити кашами.

Лікування геморою при лактації свічками

Препарати у вигляді ректальних свічок в основному використовують при внутрішньому розташуванні гемороїдальних вузлів. Вибираючи свічки від геморою, не забувайте, що лікарські речовини через слизову кишечника потрапляють у кров, а потім з грудним молоком можуть надходити дитині. Тому до вибору потрібно підійти відповідально, бажано також перш відвідати проктолога.

{LikeAndRead}

Найбільш ефективними та безпечними для годуючих мам є свічки від геморою Реліф. Натуральне масло печінки акули, на основі якого вони зроблені, забезпечує комплексне лікування слизової оболонки кишечника і сприяє загоєнню тріщин. А що входить до складу реліф фенілефрин, знімає запалення у вузлах і зменшує набряк.

Лікування геморою при лактації з вираженим больовим синдромом зручніше проводити супозиторіями Реліф Адванс. Вони містять бензокаин, швидко усуває різкий біль і печіння.

Якщо геморой супроводжується кровоточивістю і запаленням у вузлах, є сенс скористатися свічками Реліф Ультра. Завдяки гормонального компоненту і цинку, вони сприяють зупинці кровотечі, підсушують вузол і знімають запалення.

Шалені мами можуть використовувати також свічки Постерізан, лікування якими бажано продовжувати 2-3 тижні для більш стійкого результату, Прокто-Гливенол, Гепатромбин Г.

Лікування геморою при лактації мазями проводиться в тому випадку, якщо вузли розташовані зовні. Мазі Реліф Адванс, Гепатромбін Г, Проктоседіл, Постерізан і крем Прокто-Гливенол не протипоказаний при годуванні груддю, але перед їх застосуванням також не завадить консультація лікаря.

{/LikeAndRead}