Лікування геморою під час вагітності

Лікування геморою під час вагітностіГеморой - досить поширене захворювання прямої кишки. Деякі жінки під час вагітності піддаються величезному ризику виникнення такого захворювання як геморой. Починати лікування геморою під час вагітності жінці необхідно відразу, як тільки лікар встановив діагноз.

Найчастіше при цьому використовуються консервативні методи лікування. До хірургічного втручання вдаються досить рідко, тільки лише в крайніх випадках. Перш ніж приступити до лікування геморою, варто ретельно подумати, чим можна провести лікування геморою під час вагітності.

Лікування геморою під час вагітності мазями і свічками

У цьому випадку перевага віддається саме місцевим засобам. Простіше провести лікування так званого зовнішнього геморою під час вагітності. Вузли при такій формі захворювання розташовані на зовнішності, тому буде зручним прикладати протигемороїдальний мазі і крему. До них відноситься мазь Гепатромбін Г.

{LikeAndRead}

Її можна використовувати при лікуванні геморою під час вагітності. Вона здатна усувати набряк, знімати біль і свербіж. Відмінний засіб для лікування. Чудовий лікує захворювання мазь широкого спектру Реліф, до складу входить масло печінки акули. Крім кремів і мазей можна використовувати свічки від цього захворювання. Лікування геморою під час вагітності це має на увазі. Зазвичай їх вводять в пряму кишку один або два рази на день.

Ефективно усувають гемороїдальні вузли лікарські свічки, що містять у складі відразу кілька необхідних компонентів: протинабряковий, протизапальний, що розріджує кров, знеболюючий, а так само зміцнюючий стінку судини. Це відноситься до Гепатромбін Г і Реліф.

Народні засоби в лікуванні геморою

Таблетованого лікування геморою під час вагітності зазвичай не призначають через можливого впливу на плід. В якості заміни традиційних методів може допускатися лікування захворювання у вагітних жінок народними засобами. Горобиновий сік, калиновий відвар, настій з костяниці зазвичай приймають всередину, але тільки якщо відсутня алергічна реакція на ягоди.

Для того щоб зміцнити стінки судин, відмінно підійде відвар з моркви. Можна поєднувати лікування народними засобами під час вагітності з лікарськими мазями або свічками.

Пам'ятайте, не варто відкладати терміновий візит до лікаря. У тому випадку, якщо лікар проктолог раніше призначить лікування геморою, і лікування буде проведено в повному відповідному обсязі, тоді можна буде з легкістю уникнути подальшого розвитку хвороби після народження дитини.

{/LikeAndRead}