Ліки для лікування геморою

Ліки для лікування гемороюМова в нашій статті піде про хвороби, з якою стикаються перебігу життя 8 з 10 чоловік і більшість з них соромляться говорити про свою проблему. Отже, це геморой, що ж таке геморой - це варикозне розширення вен в області анального отвору і прямої кишки, він буває внутрішній, зовнішній або комбінований.

Медикаментозне лікування зазвичай проходить на ранніх стадіях розвитку хвороби. Для більш швидкого і ефективного одужання ліки для лікування геморою повинні, застосовуватися в комплексі.

Ліки для лікування геморою, як спосіб боротьби з недугою

Таблетки при лікуванні геморою дуже важливі, оскільки вони включають в себе природні компоненти.

«Детралекс» - цей препарат є дуже ефективним, вже після кількох прийомів він починає діяти на уражені місця. Після прийому цих пігулок підвищується венозний тонус, пропадають болючі відчуття в області тазу, відбувається зменшення застою крові у венах, також він захищає стінки судин.

{LikeAndRead}

«Літовіт-Б - цей препарат складається з лікарських трав: кровохлебка лікарська, цеоліти, висівки житні і пшеничні, що особливо важливо при вагітності. Ці таблетки дуже добре допомагають при кровотечі, також в них містяться макро і мікроелементи, які сприяють відновленню імунітету.

«Пайлекс» - дуже сильний препарат, який надає знеболюючий, протизапальний і кровоспинний ефект, знімає набряклість і позитивно впливає на стінки судин.

«Хемороідін »- сприяє зміцненню стінок судин, добре зупиняють кровотечу, після прийому цього препарату зникає запор, також ці таблетки добре допомагають при свербінні і печінні.

Свічки від геморою

Свічки як ліки для лікування геморою дуже ефективні, оскільки вони місцево впливають на проблему протягом короткого проміжку часу.

«Нігепан» - ці свічки перешкоджають утворенню тромбонів, мають протизапальну і протитечійним дією, також знімають больові відчуття.

«Анестезол» - ці свічки дуже добре знімаю біль, прибирають свербіж і зменшують запалення.

«Гепатромбін Г» - знімають печіння і свербіж, надають протимікробну дію, дуже добре допомагають при загоєнні тріщин.

Мазі для лікування геморою також дуже корисні

«Гепатромбін Г» - дуже хороший протизапальний і знеболюючий ефект.

«Ауробін» - підсилює тонус стінки прямої кишки.

«Ультрапрокт» - антибактеріальну, протизапальну дію.

«Мазь Вишневського» - ця мазь не є спеціальним препаратом, але дуже добре допомагає зняти запалення в області анального отвору.

«Мазь Флемінга» - дуже ефективна мазь, особливо для жінок, у яких геморой з'явився після пологів, так як вона не містить шкідливих речовин.

Всі ліки для лікування геморою переслідують тільки одну мету, позбавлення людини від гострого болю.

{/LikeAndRead}