Як боротися з гемороєм

Як боротися з гемороємСеред чоловіків і жінок часто зустрічається таке захворювання як геморой. З ним знайомий майже кожна людина. Хвороба характеризується утворенням гемороїдальних вузлів. При гострому перебігу захворювання відзначається біль при ходьбі, при дефекації, в положення сидячи. Також є відчуття чужорідного тіла в задньому проході. При хронічному геморої стан коливається від погіршення до покращення. А як боротися з гемороєм? Для цього потрібно розуміти причини виникнення хвороби.

Причини геморою

Найчастіше ця недуга вражає людей з малорухливим способом життя. Жінок часто супроводжує геморой під час вагітності. Також у групі ризику знаходяться люди, які люблять гостру їжу і часто випивають алкогольні напої. Якщо в малому тазі вже є запальні процеси, то геморой може бути побічним захворюванням.

{LikeAndRead}

Як боротися з гемороєм

Для того щоб зрозуміти, як боротися з гемороєм, треба для початку його діагностувати. Тому потрібна консультація лікаря-проктолога. Це необхідно зробити, щоб виключити такі хвороби як поліпи і колоректальний рак. Для цього не потрібно дорогої апаратури, достатньо звичайного ректального обстеження. Існує чотири стадії геморою і залежно від ступеня захворювання призначається лікування.

  • Перша стадія геморою - присутній кровотеча з прямої кишки.
  • Друга стадія геморою - це випадання гемороїдальних вузлів.
  • Третя стадія геморою - потрібно вправляти гемороїдальні вузли.
  • Четверта стадія геморою - гемороїдальні вузли неможливо вправити.

Після визначення стадії захворювання потрібно дізнатися у лікаря, як боротися з гемороєм. На початкових стадіях хвороби призначають лікарські препарати. Варто розуміти, що вони тільки знімають симптоми. А для того щоб не було рецидиву захворювання - потрібно змінити своє життя.

При четвертій стадії хвороби робиться операція. Але лікарі намагаються застосовувати цей спосіб вкрай рідко. У виконанні немає нічого складного, але для пацієнта подальша реабілітація буде дуже складною.

Тому перш ніж вирішувати, як боротися з гемороєм, треба спробувати все щадні способи лікування. При початкових стадіях захворювання часто застосовується інфрачервона фотокоагуляція. Робиться вона з допомогою спеціального апарату. Суть методу в зігріванні вузла теплом. Після чого вузол відмирає, а його місце заростає.

{/LikeAndRead}