Гомеопатичні свічки від геморою

Гомеопатичні свічки від гемороюГомеопатичні свічки від геморою відрізняються від інших свічок лікувального напряму тим, що до їх складу входять лише натуральні природні компоненти. Застосування таких свічок рекомендовано тим, кому протипоказані традиційні лікарські препарати - наприклад, жінкам у період вагітності або лактації, або дітям.

Гомеопатичні свічки володіють знеболюючими, протизапальними, загоюють і протисвербіжні властивостями. Вони містять щадні кількості лікарських рослин: чайного дерева, звіробою, обліпихи, полину, ялиці, деревію та інших трав, які мають лікувальні властивості. Дія таких свічок дуже м'яке і, як правило, не викликає побічних ефектів.

Гомеопатичні свічки від геморою

Розглянемо кілька гомеопатичних ректальних препаратів для лікування геморою.

{LikeAndRead}

  • Свічки АНТИ-К. У їх складі містяться масла ялиці, обліпихи, чайного дерева, і гомеопатичні есенції: туї, звіробою, деревію, полину, а також концентрат з лікувальної грязі о. Тамбукан. Мають антимікробну, знеболювальну, протизапальну, регенеруючу, протисвербіжну дію.
  • Свічки Іммунтіл. Містять: масло обліпихи і гомеопатичну тритурацію Тималін. А також гомеопатичні есенції: туї, баптізі, ехінацеї. Мають протизапальну, ранозагоювальну дію.
  • Свічки НОВА ВІТА Склад: прополіс, масло обліпихи, гомеопатична есенція женьшеню, екстракт з лікувальної грязі о. Тамбукан. Володіють величезним спектром дії для лікування геморою.
  • Свічки Тамбуканского «Адоніс». Містять у своєму складі прополіс і масло обліпихи. Також у складі присутні гомеопатичні есенції деревію, комірника, концентрат з лікувальної грязі о. Тамбукан, лецитин. Мають широке терапевтичну дію при лікуванні геморою.

Побічні дії всіх цих коштів не виявлено (можлива лише індивідуальна непереносимість організму).

Властивості гомеопатичних свічок

Гомеопатичні свічки від геморою цінуються своїми швидкодіючими властивостями. Перевагою свічок можна назвати наступні фактори:

  • швидке проникнення лікарської речовини в кров хворого;
  • менша ймовірність алергічних реакцій на складові компоненти препарату;
  • простота і безболісність використання.

Вибір свічок повинен бути індивідуальним і залежить від безлічі важливих умов.

{/LikeAndRead}