Ознаки гаймориту у дітей

Ознаки гаймориту у дітейНагадаємо, що гайморит, це запалення слизової верхньощелепної пазухи, її називають гайморової. Звідси і назва. Але не всім відомо, від чого це запалення з'являється, і які бувають ознаки гаймориту у дітей.

Гайморит у діток може бути гострим або хронічним. Але частіше все-таки у дітлахів зустрічається гострий гайморит, це ускладнення гострого риніту, інфекційних або вірусних захворювань.

Явні ознаки гаймориту у дітей

Це важливо знати кожному з батьків. У першу чергу батькам необхідно звернути увагу на тривалість застуди. Якщо ж звичайна застуда дала ускладнення, то триватиме вона буде більше 5 днів. У такому випадку навіть на 5-7 день хвороби ще буде підвищуватися температура тіла, з носа починаються виділення.

{LikeAndRead}

Це вже другий момент, звернути увагу на ці виділення. Вони будуть гнійного характеру з досить неприємним запахом. Діти починають скаржитися на сильний біль в області перенісся і щік. Цей біль схожа з головним болем. Це, звичайно, основні ознаки гаймориту у дітей, які можуть допомогти батькам надати необхідну допомогу своєму малюкові і негайно звернутися за допомогою до фахівців.

Не варто забувати, що гайморит вимагає обов'язкового втручання лікарів при лікуванні, адже найчастіше самолікування призводить до гірших підсумками.

Відмінні ознаки гаймориту від звичайного нежитю

Дійсно, адже важливо відрізнити гайморит у вашого чада або ж звичайний нежить. Зробити це досить просто, важливо знати деякі моменти.

Дитина при гаймориті повинен скаржитися на закладеність тільки однієї ніздрі. Коли при нежиті звичайно закладені обидві. При цьому дитина буде відчувати сильний біль в пазусі і скронях, тяжкість. Сякання буде приносити полегшення на деякий досить короткий час. Якщо обережно натиснути на центр щік дитини, то малюк повинен відчути біль у внутрішньому куті ока.

В принципі цього достатньо для того, щоб напевно відрізнити гайморит від нежиті. Але, не дивлячись на те, що відмінні ознаки гаймориту у дітей дуже прості, не варто, зробивши висновок, починати лікування. Слід обов'язково звернутися до фахівця, тільки він може поставити остаточний діагноз і призначити необхідне лікування.

І пам'ятайте, будь-яке захворювання при неправильному лікуванні може призвести до небажаних наслідків.

{/LikeAndRead}