Народні методи лікування гаймориту

Народні методи лікування гайморитуГайморит виникає в результаті ускладнень після перенесених гострих простудних захворювань. Сучасна медицина здатна на якийсь час полегшити стан хворого. Часто такі процедури бувають малоприємними (проколи) і вимагають неодноразового повторення. Тому більшою популярністю серед стражденних користуються свої перевірені методи. Розглянемо деякі з них.

Народні методи лікування гаймориту

Якщо покласти в невелику каструлю 3-4 лаврових листа, приблизно на 1 см покрити їх водою і варити до закипання, вийде досить ефективний засіб для компресів. Необхідно взяти шматочок марлі, змочити його у відварі і прикласти до лобовій пазусі, близько до перенісся. Коли компрес охолоне, прикласти наступний шматок марлі. Теплої води в каструлі повинно вистачити на 3 рази. Курс 6 днів.

{LikeAndRead}

Народні методи лікування гаймориту здатні вилікувати і деякі супутні хвороби. Так, наприклад, дуже корисною і смачною є очищаюча суміш соку калини і меду в рівних пропорціях, яку можна давати дітям. 3 столові ложки 3 рази на день протягом двох тижнів можуть дати помітні результати при лікуванні деяких простудних і деяких жіночих захворювань. За словами турботливою бабусі, у її 9-річного онука, який страждав гайморитом, вже на 10-й день з носа стали виходити рясні виділення чорного кольору.

Наступний рецепт дуже потужний, він протипоказаний дітям і людям, страждаючим гіпертонічною хворобою. Народні методи лікування гаймориту, подібні до цього, вимагають до себе відповідального підходу. Промити під проточною водою кінський каштан, вирізати з нього кляп, опустити цей кляп в склянку з холодною кип'яченою водою. Через 2 дні витягнути злегка розм'яклий каштан і помістити його в будь-яку ніздрю на вибір. Незадовго до процедури необхідно провести п'ятихвилинне прогрівання області перенісся. Після виконання всіх рекомендацій сісти зручніше і чекати, коли пом'якшене в результаті нагрівання вміст почне рясно виділятися в заздалегідь приготований пакет. Подібна інгаляція повинна зайняти близько 10 хвилин. До очищенню наступній ніздрі приступити не раніше ніж через тиждень, при цьому кляп помістити в протилежну ніздрю.

Заходи безпеки

Джерел отримання різної інформації на сьогоднішній день досить багато. Інтернет також рясніє всілякими рецептами чудодійних лікуючих засобів. Але будь-які засоби і методи вимагають консультації з лікарем, навіть народні методи лікування гаймориту.

{/LikeAndRead}