Кращий антибіотик при гаймориті

Кращий антибіотик при гайморитіГайморит є запальним процесом, що відбувається в гайморових пазухах носа, що викликає утруднене дихання, наявність болю в носі, виникнення гнійних виділень з носової порожнини, збільшення температури тіла і невеликі припухлості в області повік і щоки.

Волати дане захворювання можуть як віруси, так і бактерії, тому в даному випадку необхідна антибіотична терапія.

Кращий антибіотик при гаймориті

Перед тим як призначити необхідні антибіотичні препарати, потрібно провести діагностичне обстеження, в ході якого визначити чутливість бактерій до певного препарату. Як показує практика, в даний час кращий антибіотик при гаймориті - це Супракс.

Антибіотичний препарат Супракс володіє широким спектром дій, його використовують для лікування дихальних шляхів, а також призначають при інфекції сечовивідних шляхів і навіть гонореї. Супракс виготовляють у вигляді капсул, тому даний препарат відмінно підходить для дітей старше 12 років і під час вагітності.

{LikeAndRead}

В упаковці Супракс міститься 6 капсул, цього якраз достатньо для повного курсу лікування. Приймати даний антибіотик необхідно по одній капсулі на день. Крім цього більшість лікарів разом з антибіотиком виписують та антигістамінні препарати, так після антибіотиків можлива алергія.

Супракс дійсно кращий антибіотик при гаймориті, його дія вже помітно через добу, стає лягло дихати, зменшується температура і болі в носі. Супракс також є в ідеї сиропу для дітей. Звичайно, даний препарат досить дорогий, проте його вартість цілком виправдовується якістю.

Протипоказання до прийому антибіотика при гаймориті

Даний антибіотик не можна застосовувати в наступних випадках:

  • якщо є порушення в роботі печінки і нирок;
  • якщо спостерігається гіперчутливість до компонентів, що входять до даний препарат;
  • якщо є різні алергічні захворювання.

Негативні сторони застосування антибіотика при гаймориті

Крім позитивних моментів, антибіотичні препарати можуть мати і негативний бік:

  • завдається значної шкоди імунній системі;
  • виникнення дисбактеріозу;
  • алергічні реакції;
  • виникнення блювоти і нудоти.

Підводячи підсумок, слід зазначити, що здійснювати прийом навіть найкращого антибіотика при гаймориті, необхідно тільки після консультації з лікарем і не займатися самолікуванням, тому що це може призвести до більш серйозних ускладнень.

{/LikeAndRead}