Лікування гаймориту у вагітних

Лікування гаймориту у вагітнихГайморит - небезпечне і підступне захворювання, яке може викликати різні ускладнення. Його лікування, особливо у вагітних жінок, має протікати під чітким наглядом лікуючого лікаря.

Лікування гаймориту у вагітних в лікарні

Операцію з вирішення даної проблеми може проводити тільки компетентний в даному питанні лікар. Операція досить проста, проводиться під місцевою анестезією. Операція призначається тільки в тому випадку, якщо нагноєння не виходить ні з одного, ні з іншого боку носових пазух. Післяопераційний період проходить досить легко, і практично відразу зникають больові відчуття, ніс починає дихати. Лікування гаймориту у вагітних за допомогою проколу увазі те, що лікар на місце гною вводить лікувальний розчин, який допомагає позбавитися від хворобливих симптомів.

{LikeAndRead}

Лікування народними методами

Багато вирішуються на лікування гаймориту у вагітних народними методами. Найбільш простий і ефективний метод лікування - прогрівання гайморових пазух. Для цього використовують звичайну кухонну сіль, яку нагрівають і насипають у бавовняний мішечок, а потім прикладають до носових пазух. Гній починає потроху виходити і дихати стає значно легше. Після процедури рекомендується добре висякатися. У домашніх умовах слід промивати ніс трав'яними і солоними засобами для ефективного лікування гаймориту.

Чим можна лікувати гайморит?

Крім хірургічного втручання, лікування гаймориту у вагітних можна здійснювати і медикаментозним способом, але слід пам'ятати, що багато лікарських засобів під час вагітності можуть зашкодити дитині. Найчастіше лікування призначається місцеве, якщо ж ліки вводиться всередину організму, то воно має бути абсолютно безпечно і для малюка, і для матері.

Лікування гаймориту у вагітних супроводжується набряками слизової, для позбавлення від них слід використовувати назальні спреї, які при вагітності заборонені. Лікар може піти на такий крок тільки в критичній ситуації і призначити лікування судинозвужувальними препаратами, але не більше двох разів на день. Також лікар може вдатися до лікування антибіотиками місцевої дії.

Лікування гаймориту у вагітних може проходити за допомогою препарату Синупрет. Даний препарат застосовується для розрідження вмісту носових пазух. Для вагітних найбільш прийнятний препарат у таблетках, так в рідкій формі він має у своєму складі спирт.

{/LikeAndRead}