Краплі в ніс при гаймориті

Краплі в ніс при гайморитіКраплі в ніс при гаймориті зменшують набряк слизової і полегшують носове дихання за рахунок звуження судин.

До судинозвужувальних крапель відносяться галазолин і нафтизин. Застосовувати тривалий час одні й ті ж краплі не можна, так як до них організм швидко звикає, і вони перестають діяти. Тому їх капають п'ять днів і міняють на інші. Лікарі радять закапати спочатку судинозвужувальні краплі, а хвилин через п'ять - краплі з антибіотиками.

Краплі в ніс при гаймориті, що містять антибіотики, не приносять шкоди організму людини, так як кількість діючої речовини в розчині правильно розраховано. Антибіотики не просто борються з бактеріями, але і перешкоджають подальшому поширенню запалення. Вони надають хороший лікувальний ефект, але не впливають на організм людини. Серед них виділяють Полідекса і ізофра.

{LikeAndRead}

Краплі сінофорте і Синупрет створені на рослинній основі. Вони розріджують секрет гайморових пазух, що сприяє кращому відтоку слизу і гною в порожнину носа.

Краплі неонекс, рінофлуімуціл засновані на екстракті цикламена і є універсальним засобом у лікуванні гаймориту. Крім усього іншого, вони захищають пазухи від проникнення вірусів, підвищують імунітет людини. Такі краплі не викликають звикання, тому ними можна користуватися досить довго.

Краплі в ніс при гаймориті: правила застосування

Перед закапуванням носа необхідно промити його сольовим розчином. Для цього в склянці теплої води розчиняють чайну ложку кухонної солі. Грушею набирають розчин і промивають порожнину носа над раковиною. Кінець спринцівки вводять в ніздрю і рукою стискають грушу. При цьому струмінь потрапляє в порожнину носа і вимиває всю слиз і весь гній. Після промивання в очищену носову порожнину закопують назальні лікарські засоби.

Як стверджують фахівці, проблема в самостійному лікуванні гаймориту виникає через не володіння методикою закапування носа. Для правильного проведення даної процедури хворому необхідно лягти НЕ бік, закапати ніс і полежати так якийсь час. Потім все це повторити з іншою половиною носа.

Якщо правильно закапати ніс, то краплі в ніс при гаймориті сприяють більш тривалому часу вільного носового дихання. А чим рідше це робити, тим швидше зникне проблема закладеного носа.

Краплі в ніс при гаймориті можна замінити на розчини, якими промивають ніс або антибактеріальні склади.

{/LikeAndRead}