Якими антибіотиками лікувати гайморит

Якими антибіотиками лікувати гайморитАнтибіотичні препарати призначають для необхідного медикаментозного лікування з метою усунення всіх симптомів гострого гаймориту, через які виникають патологічні процеси у верхніх дихальних шляхах і носоглотці.

Якими антибіотиками лікувати гайморит?

Перед тим як приступити до вирішення питання про те, якими антибіотиками лікувати гайморит, для початку необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Якщо спостерігається важка форма гаймориту, то тоді хворого потрібно терміново класти на стаціонарне лікування. У цьому випадку йому призначають постільний режим і курс антибактеріального лікування. Як показує практика, в більшості випадку при такому лікуванні пацієнти швидко одужують, проте якщо є ускладнення, то тоді застосовують пункції гайморових пазух.

{LikeAndRead}

Крім антибіотиків необхідно приймати і антигістамінні препарати. Їх дія спрямована на зняття алергії і зменшення набряку. Якщо температура тіла не підвищена, то можна застосовувати і фізіотерапевтичне лікування, але призначати його повинен тільки лікар.

Отже, якими антибіотиками лікувати гайморит? Найбільш часто використовувані антибіотичні препарати: Аугментин, Макропен, Ампіокс, Цифран, Цефазолін та Цефтріаксон.

Приймати антибіотики необхідно протягом тижня. Крім цього необхідно визначити, чи є у хворого алергія на який-небудь препарат, а якщо препарат необхідно вводити внутрішньом'язово, то обов'язково провести пробу на чутливість.

У разі якщо температура тіла так і не знизилася протягом 3-4 днів прийому антибіотиків, але в такому випадку потрібно зупинити прийом препарату і призначити інший.

Також при прийомі антибіотиків спостерігайте за станом шкіри, так як будь-які висипання можуть стати першою причиною виникнення алергії, яка може стати дуже небезпечною для організму. Якщо висипання таки виникли, то необхідно відразу ж припинити прийом антибіотика і звернутися до лікаря, який призначить вам нові препарати або інші засоби.

У більшості випадків позитивний ефект від антибіотиків наступає на другу добу. Найбільш ефективними вважаються цефалоспорини. Після прийому даного препарату у хворого зникають головні болі, спостерігається полегшена дихання.

Якщо говорити про таблетки Синупрет, які виготовлені на основі екстрактів таких рослин, як трава шавлії, квітки бузини, корінь генціан і трава Вербень - таке поєднання лікувальних трав сприяє комплексному впливу. Синупрет є противірусним, протинабрякову, протимікробну, протизапальну і імуностимулюючий препаратом.

Якими антибіотиками лікувати гайморит, краще визначати лікуючого лікаря, адже без консультації фахівця лікування гаймориту буде безглуздим.

{/LikeAndRead}